G081LF - Kia Niro uit 2019
Je bekijkt de gegevens van kenteken G081LF, ook geschreven als G-081-LF. Deze Kia Niro is gebouwd in 2019 en heeft een APK tot 16-11-2027. Hieronder vind je de technische gegevens, de APK-historie en de registratiegegevens zoals die bij de RDW bekend zijn.
Deze informatie is voor het laatst gecontroleerd op .
Kia Niro
2019
16-11-2027
€ 44.475
stationwagen
Samenvatting
Deze Kia Niro personenauto met kenteken G081LF werd voor het eerst toegelaten op 16-11-2019 en is momenteel 6 jaar oud. De auto heeft een -cilinder motor met een cilinderinhoud van cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in wit . Met een 1712 kg leeggewicht en een maximale massa van 2230 kg. De APK van deze auto is geldig tot 16-11-2027. Deze Kia Niro rijdt op elektriciteit en voldoet aan de AX emissienorm .
Bijzonderheden van G-081-LF
De RDW beoordeelt de geregistreerde kilometerstanden als logisch, laatst geregistreerd in 2026.
G-081-LF vergeleken met andere Kia Niro uit 2019
Met 79.307 km op de teller zit dit voertuig 21.919 km onder de mediaan voor een Kia Niro uit 2019 van 101.226 km (413 advertenties).
De vraagprijs van € 23.445 zit dit voertuig € 5.000 boven de mediane vraagprijs van € 18.445 (413 advertenties).
Vergelijkbare exemplaren rijden gemiddeld 14.946 km per jaar.
Wij hebben 1.374 exemplaren van de Kia Niro uit 2019 in onze database staan.
De kleur wit komt voor bij 18% van de Kia Niro uit 2019 die wij kennen.
Gebaseerd op advertenties die wij zelf hebben verzameld en op de voertuigen die in onze database staan. Het zijn vraagprijzen, geen transactieprijzen.
Verkoophistorie G081LF
Dit is de meest recente advertentie die wij voor deze Kia Niro hebben gevonden, geplaatst op 21-07-2026.
| Kilometerstand | 79307 km |
|---|---|
| Vraagprijs | € 23445 |
| Te koop sinds |
APK historie voor G-081-LF
Bij deze Kia Niro zijn 3 afkeurpunten geregistreerd over 2 keuringen. Hieronder staat per keuring wat er is geconstateerd.
Dit voertuig moet op 16-11-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 10-11-2025 |
Vervangen onderdelen: Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm Afgedekt onderdeel niet beoordeeld 5.1b.3 |
| 08-11-2023 |
Vervangen onderdelen: Afgedekt onderdeel niet beoordeeld 5.1b.3 |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor G081LF
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Kia Niro. Ben je van plan om deze Kia te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens G081LF
Deze Kia Niro is uitgerust met een krachtige -cilinder Elektriciteit motor. Met een cilinderinhoud van cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 0 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Kia Niro een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
|---|---|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1812 kg |
| Massa ledig | 1712 kg |
| Toegestaande max. massa | 2230 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 0 kW / 0 pk |
|---|---|
| Cilinderinhoud | liter |
| Aantal cilinders | |
| Type brandstof | Elektriciteit |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 0,0 l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | db(A) |
|---|---|
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
|---|---|
| Milieu klasse | |
| Emissiecode | Z |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van G-081-LF
De huidige eigenaar van G081LF heeft deze Kia sinds 13-07-2026 in bezit en heeft hem dus 3 maanden geleden gekocht. De Niro is voor het eerst op kenteken gezet op 16-11-2019 en is dus 6 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Kia sinds 16-11-2019 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is G081LF een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 13-07-2026 | Op deze datum is G081LF voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 16-11-2019 | Op deze datum is G081LF voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 16-11-2019 | Op deze datum is G081LF voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Kia fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van G081LF
Wij tonen de huidige eigenaar van deze Kia niet openbaar op internet. De eigenarenhistorie is wel op te vragen in het rapport.
Waarde ontwikkeling van G081LF sinds 2019
Nieuw kostte deze Niro € 44.475 inclusief € 0 BPM. Gemiddeld verliest een Kia zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 44.475 |
|---|---|
| Bruto BPM | € 0 |
| Marktprijs vergelijkbare exemplaren |
€ 14.949
–
€ 20.995
op basis van 413 advertenties |
| Dagwaarde en inruilwaarde van dit voertuig | Beschikbaar in het rapport |
Benieuwd wat G081LF nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Kia voertuigen:
Veel gestelde vragen over G-081-LF
Deze Kia is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Niro:
Bekijk ook deze Niro autos en soortgelijke Kia modellen
Wij controleren dagelijks het actuele aanbod van tweedehands Kia auto's op internet. Hieronder vind je een selectie van soortgelijke Niro voertuigen die momenteel te koop staan en waarvoor je een kentekencheck kunt aanvragen:
XX970Z
Kia e-Niro ExecutiveLine 64 kWh 204PK 100% SOH Leder | JBL Sound | Warmtepomp | Stoelkoeling
47193 km - € 22950
Bouwjaar: 2019
Aangeboden sinds
NS049X
Kia Niro1.6 GDi Hybrid ExecutiveLine | Vol in de opties
154975 km - € 13994
Bouwjaar: 2017
Aangeboden sinds
ZF970F
Kia Niro 1.6 GDi H. ybrid DynamicLine | CAMERA | CARPLAY + ANDROID
104296 km - € 16985
Bouwjaar: 2019
Aangeboden sinds
KT375B
Kia 1.6 GDi First Edition | Trekhaak | Navigatie | Climate Control |
137928 km - € 13940
Bouwjaar: 2016
Aangeboden sinds
ZF970F
Kia Niro1.6 GDi H. ybrid DynamicLine | CAMERA | CARPLAY +
104296 km - € 16985
Bouwjaar: 2019
Aangeboden sinds
JJF27L
Kia Niro1.6 GDi Hybrid ExecutiveLine | Navigatie | Lane A
19597 km - € 35890
Bouwjaar: 2025
Aangeboden sinds
X819DK
Kia Niro1.6 GDi PHEV ExecutiveLine SoH 100%|TREKH
144931 km - € 20950
Bouwjaar: 2023
Aangeboden sinds
N763DG
Kia 1.6 GDi PHEV 141pk DCT6 DynamicLine / Trekhaak / 20.000 KM UNIEK !!!
20265 km - € 21940
Bouwjaar: 2021
Aangeboden sinds
NBD70L
Kia e-NiroDynamicLine 64.8 kWh 3-fase [ Navi Adapt.cruise Ca
75379 km - € 25945
Bouwjaar: 2023
Aangeboden sinds
GDN08D
Kia Niro1.6 GDi Hybrid DynamicLine Trekhaak Navigatie Acht
81425 km - € 24900
Bouwjaar: 2024
Aangeboden sinds
R834PF
Kia Niro1.6 GDi PHEV DynamicPlusLine | Camera | Trekhaak |
40650 km - € 26945
Bouwjaar: 2022
Aangeboden sinds
KVF32R
Kia Niro1.6 GDi Hybrid DynamicPlusLine Edition | Ele.verst
30723 km - € 27835
Bouwjaar: 2022
Aangeboden sinds
JFF27D
Kia Niro1.6 GDi Hybrid 129pk DCT6 ExecutiveLine
45099 km - € 33940
Bouwjaar: 2025
Aangeboden sinds
R154HJ
Kia e-NiroEV DynamicLine 64.8 kWh | 100% SOH | Trekhaak | To
88935 km - € 27250
Bouwjaar: 2022
Aangeboden sinds
Blader door alle tweedehands Kia auto's
Ontdek andere Kia voertuigen
Kenteken G081LF maakt deel uit van de Kia familie.
Let bij de aanschaf van een tweedehands exemplaar op de aanwezigheid en geldigheid van het fabrieksgarantieprogramma, aangezien dit een belangrijk pluspunt is voor het merk. Controleer de onderhoudshistorie nauwkeurig, met name bij modellen met een hybride of elektrische aandrijflijn, vanwege de slijtage van de hoogspanningsbatterij. Verder is het verstandig om de staat van de schijfremmen en de ophanging te controleren, omdat deze slijtagegevoelig zijn bij de veelal zwaardere modellen.
Meer over de Kia Niro
Alle Kia Niro kentekens Kia Niro uit 2019 Kia Niro modelinformatie