FRL23P - Citroën Ami uit 2023
Je bekijkt nu een Citroën Ami met kenteken FRL23P . Ook bekend wel bekend als FRL-23-P. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Ami deze. Dit voertuig is gebouwd in 2023 en heeft een apk tot .
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Citroën Ami
2023
€ Onbekend
N.v.t.
Samenvatting
Deze Citroën Ami bromfiets met kenteken FRL23P werd voor het eerst toegelaten op 11-08-2023 en is momenteel 2 jaar oud. De auto heeft een -cilinder motor met een cilinderinhoud van cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De N.v.t. uitvoering heeft 2 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in n.v.t. . Met een 399 kg leeggewicht en een maximale massa van 700 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. Let op: de APK van deze auto is verlopen op 16-05-2026. Een nieuwe keuring is noodzakelijk. Deze Citroën Ami wordt aangedreven door Elektriciteit en voldoet aan de emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 173 cm wielbasis en een elegante N.v.t. carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie FRL23P
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Citroën Ami.
| Kilometerstand | 10 km |
| Vraagprijs | € 14777 |
| Te koop sinds |
APK historie voor FRL-23-P
Van deze Citroën Ami is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor FRL23P
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Citroën Ami. Ben je van plan om deze Citroën te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens FRL23P
Deze Citroën Ami is uitgerust met een krachtige -cilinder Elektriciteit motor. Met een cilinderinhoud van cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 0.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 2 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Citroën Ami een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 406 kg |
| Massa ledig | 399 kg |
| Toegestaande max. massa | 700 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 0 kW / 0 pk |
| Cilinderinhoud | liter |
| Aantal cilinders | |
| Type brandstof | Elektriciteit |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | |
| Emissiecode | |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van FRL-23-P
De huidige eigenaar van FRL23P heeft deze Citroën sinds 24-03-2026 in bezit en heeft hem dus 1 maand geleden gekocht. De Ami is voor het eerst op kenteken gezet op 11-08-2023 en is dus 2 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Citroën sinds 24-03-2026 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is FRL23P een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 24-03-2026 | Op deze datum is FRL23P voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 24-03-2026 | Op deze datum is FRL23P voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 11-08-2023 | Op deze datum is FRL23P voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Citroën fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van FRL23P
De huidige eigenaar van deze Citroën is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Ami niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van FRL23P sinds 2023
Nieuw koste deze Ami € inclusief euro BPM. Gemiddeld verliest een Citroën zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € |
| Bruto BPM | € |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat FRL23P nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Citroën voertuigen:
Reviews voor FRL23P
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Citroën Ami. Heb jij ervaring met deze Citroën ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over FRL-23-P
Veel gestelde vragen over FRL-23-P
Deze Citroën is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Ami:
Blader door alle tweedehands Citroën auto's
Ontdek andere Citroën voertuigen
Kenteken FRL23P maakt deel uit van de Citroën familie.
Citroën is een Franse autobouwer die in 1919 werd opgericht door André Citroën. Het merk staat bekend om zijn innovatieve ontwerpen en technologieën, waarmee het de autowereld keer op keer heeft verrast. Citroën heeft een rijke geschiedenis en heeft verschillende iconische modellen voortgebracht, zoals de Citroën Traction Avant, die in de jaren 30 werd gelanceerd en baanbrekende technologieën introduceerde, zoals voorwielaandrijving en een volledig gesloten carrosserie.