FPN85G - Aixam M12rs uit 2023
Je bekijkt nu een Aixam M12rs met kenteken FPN85G . Ook bekend wel bekend als FPN-85-G. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze M12rs deze. Dit voertuig is gebouwd in 2023 en heeft een apk tot .
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Aixam M12rs
2023
€ Onbekend
N.v.t.
Samenvatting
Deze Aixam M12rs bromfiets met kenteken FPN85G werd voor het eerst toegelaten op 06-07-2023 en is momenteel 2 jaar oud. De auto heeft een 2-cilinder motor met een cilinderinhoud van 479 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De N.v.t. uitvoering heeft 2 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in n.v.t. . Met een 418 kg leeggewicht en een maximale massa van kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. Let op: de APK van deze auto is verlopen op 19-05-2026. Een nieuwe keuring is noodzakelijk. Deze Aixam M12rs wordt aangedreven door Diesel en voldoet aan de EURO 5 emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 225 cm wielbasis en een elegante N.v.t. carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie FPN85G
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Aixam M12rs.
| Kilometerstand | 927 km |
| Vraagprijs | € 15650 |
| Te koop sinds |
APK historie voor FPN-85-G
Van deze Aixam M12rs is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor FPN85G
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Aixam M12rs. Ben je van plan om deze Aixam te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens FPN85G
Deze Aixam M12rs is uitgerust met een krachtige 2-cilinder Diesel motor. Met een cilinderinhoud van 479 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 8.16 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 2 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Aixam M12rs een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 425 kg |
| Massa ledig | 418 kg |
| Toegestaande max. massa | kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 6 kW / 8 pk |
| Cilinderinhoud | 479 liter |
| Aantal cilinders | 2 |
| Type brandstof | Diesel |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 79 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 69 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
2400 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | 134/2014*2016/1824 |
| Emissiecode | |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van FPN-85-G
De huidige eigenaar van FPN85G heeft deze Aixam sinds 20-01-2026 in bezit en heeft hem dus 3 maanden geleden gekocht. De M12rs is voor het eerst op kenteken gezet op 06-07-2023 en is dus 2 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Aixam sinds 06-07-2023 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is FPN85G een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 20-01-2026 | Op deze datum is FPN85G voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 06-07-2023 | Op deze datum is FPN85G voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 06-07-2023 | Op deze datum is FPN85G voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Aixam fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van FPN85G
De huidige eigenaar van deze Aixam is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de M12rs niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van FPN85G sinds 2023
Nieuw koste deze M12rs € inclusief euro BPM. Gemiddeld verliest een Aixam zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € |
| Bruto BPM | € |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat FPN85G nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Aixam voertuigen:
Reviews voor FPN85G
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Aixam M12rs. Heb jij ervaring met deze Aixam ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over FPN-85-G
Veel gestelde vragen over FPN-85-G
Deze Aixam is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de M12rs:
Blader door alle tweedehands Aixam auto's
Ontdek andere Aixam voertuigen
Kenteken FPN85G maakt deel uit van de Aixam familie.