9TRF39 - Volkswagen Polo uit 2011
Je bekijkt nu een Volkswagen Polo met kenteken 9TRF39 . Ook bekend wel bekend als 9-TRF-39. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Polo deze. Dit voertuig is gebouwd in 2011 en heeft een apk tot 11-03-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Volkswagen Polo
2011
11-03-2027
€ 17665
hatchback
Samenvatting
Deze Volkswagen Polo personenauto met kenteken 9TRF39 werd voor het eerst toegelaten op 28-02-2011 en is momenteel 15 jaar oud. De auto heeft een 3-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1198 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 5.5 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in wit . Met een 967 kg leeggewicht en een maximale massa van 1550 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 11-03-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Volkswagen Polo wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 5 A emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 246 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | 9TRF39, 9-TRF-39 |
| Merk | Volkswagen |
| Model | Polo |
| Bouwjaar | 2011 |
| Vorm | Hatchback |
APK historie voor 9-TRF-39
Van deze Volkswagen Polo is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 11-03-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 07-03-2023 |
Vervangen onderdelen: Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse Band onvoldoende profiel Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af Remverschil op 1 as te groot Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 9TRF39
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Volkswagen Polo. Ben je van plan om deze Volkswagen te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 9TRF39
Deze Volkswagen Polo is uitgerust met een krachtige 3-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1198 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 69.36 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Volkswagen Polo een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1067 kg |
| Massa ledig | 967 kg |
| Toegestaande max. massa | 1550 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 51 kW / 69 pk |
| Cilinderinhoud | 1198 liter |
| Aantal cilinders | 3 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 7,3 l/100km ( ±14 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 4,5 l/100km ( ±22 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±18 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 75 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 73 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3500 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 128 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*692/2008A |
| Emissiecode | 5 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 9-TRF-39
De huidige eigenaar van 9TRF39 heeft deze Volkswagen sinds 21-01-2019 in bezit en heeft hem dus 7 jaar geleden gekocht. De Polo is voor het eerst op kenteken gezet op 28-02-2011 en is dus 15 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Volkswagen sinds 16-05-2014 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is 9TRF39 een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 21-01-2019 | Op deze datum is 9TRF39 voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 16-05-2014 | Op deze datum is 9TRF39 voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 28-02-2011 | Op deze datum is 9TRF39 voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Volkswagen fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 9TRF39
De huidige eigenaar van deze Volkswagen is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Polo niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 9TRF39 sinds 2011
Nieuw koste deze Polo € 17665 inclusief 432 euro BPM. Gemiddeld verliest een Volkswagen zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 17665 |
| Bruto BPM | € 432 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 9TRF39 nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Volkswagen voertuigen:
Reviews voor 9TRF39
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Volkswagen Polo. Heb jij ervaring met deze Volkswagen ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 9-TRF-39
Veel gestelde vragen over 9-TRF-39
Deze Volkswagen is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Polo:
Blader door alle tweedehands Volkswagen auto's
Ontdek andere Volkswagen voertuigen
Kenteken 9TRF39 maakt deel uit van de Volkswagen familie.
Volkswagen, opgericht in 1937 in Duitsland, is een van de meest herkenbare automerken ter wereld. Het merk begon met het iconische model "Volkswagen Beetle", dat oorspronkelijk is ontworpen als een betaalbare auto voor de massa. Deze eenvoudige maar onverwoestbare auto heeft een belangrijke rol gespeeld in de geschiedenis van de autobezit en symboliseert de opkomst van de moderne auto-industrie.