98GKB7 - Volkswagen Eos uit 2006
Je bekijkt nu een Volkswagen Eos met kenteken 98GKB7 . Ook bekend wel bekend als 98-GKB-7. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Eos deze. Dit voertuig is gebouwd in 2006 en heeft een apk tot 11-04-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Volkswagen Eos
2006
11-04-2027
€ Onbekend
cabriolet
Samenvatting
Deze Volkswagen Eos personenauto met kenteken 98GKB7 werd voor het eerst toegelaten op 08-08-2006 en is momenteel 19 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1984 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 8.4 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De cabriolet uitvoering heeft 4 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in blauw . Met een 1554 kg leeggewicht en een maximale massa van 2000 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 11-04-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Volkswagen Eos wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 4 emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 258 cm wielbasis en een elegante cabriolet carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | 98GKB7, 98-GKB-7 |
| Merk | Volkswagen |
| Model | Eos |
| Bouwjaar | 2006 |
| Vorm | Cabriolet |
Verkoophistorie 98GKB7
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Volkswagen Eos.
| Kilometerstand | 187000 km |
| Vraagprijs | € 4995 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 98-GKB-7
Van deze Volkswagen Eos is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 11-04-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 27-02-2025 |
Vervangen onderdelen: Band beschadigd Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| 07-04-2023 |
Vervangen onderdelen: Bandenspanning op 1 as niet gelijk Stadslicht werkt niet (goed) |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 98GKB7
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Volkswagen Eos. Ben je van plan om deze Volkswagen te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 98GKB7
Deze Volkswagen Eos is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1984 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 199.92 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 4 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Volkswagen Eos een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1654 kg |
| Massa ledig | 1554 kg |
| Toegestaande max. massa | 2000 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 147 kW / 200 pk |
| Cilinderinhoud | 1984 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 11,4 l/100km ( ±9 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 6,6 l/100km ( ±15 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±12 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 80 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
4500 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 202 g/km |
| Milieu klasse | 70/220*2003/76B |
| Emissiecode | 4 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 98-GKB-7
De huidige eigenaar van 98GKB7 heeft deze Volkswagen sinds 14-12-2025 in bezit en heeft hem dus 5 maanden geleden gekocht. De Eos is voor het eerst op kenteken gezet op 08-08-2006 en is dus 19 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Volkswagen sinds 30-06-2008 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is 98GKB7 een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 14-12-2025 | Op deze datum is 98GKB7 voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 30-06-2008 | Op deze datum is 98GKB7 voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 08-08-2006 | Op deze datum is 98GKB7 voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Volkswagen fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 98GKB7
De huidige eigenaar van deze Volkswagen is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Eos niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 98GKB7 sinds 2006
Nieuw koste deze Eos € inclusief 9599 euro BPM. Gemiddeld verliest een Volkswagen zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € |
| Bruto BPM | € 9599 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 98GKB7 nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Volkswagen voertuigen:
Reviews voor 98GKB7
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Volkswagen Eos. Heb jij ervaring met deze Volkswagen ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 98-GKB-7
Veel gestelde vragen over 98-GKB-7
Deze Volkswagen is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Eos:
Blader door alle tweedehands Volkswagen auto's
Ontdek andere Volkswagen voertuigen
Kenteken 98GKB7 maakt deel uit van de Volkswagen familie.
Volkswagen, opgericht in 1937 in Duitsland, is een van de meest herkenbare automerken ter wereld. Het merk begon met het iconische model "Volkswagen Beetle", dat oorspronkelijk is ontworpen als een betaalbare auto voor de massa. Deze eenvoudige maar onverwoestbare auto heeft een belangrijke rol gespeeld in de geschiedenis van de autobezit en symboliseert de opkomst van de moderne auto-industrie.