97LLS3 - Volvo V50 uit 2010
Je bekijkt nu een Volvo V50 met kenteken 97LLS3 . Ook bekend wel bekend als 97-LLS-3. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze V50 deze. Dit voertuig is gebouwd in 2010 en heeft een apk tot 27-11-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Volvo V50
2010
27-11-2026
€ 32850
MPV
Samenvatting
Deze Volvo V50 personenauto met kenteken 97LLS3 werd voor het eerst toegelaten op 27-05-2010 en is momenteel 15 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1999 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 7.6 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De MPV uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in zwart . Met een 1283 kg leeggewicht en een maximale massa van 1890 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 27-11-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Volvo V50 wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 5 F emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 264 cm wielbasis en een elegante MPV carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie 97LLS3
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Volvo V50.
| Kilometerstand | 244731 km |
| Vraagprijs | € 4950 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 97-LLS-3
Van deze Volvo V50 is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 27-11-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 02-10-2025 |
Vervangen onderdelen: CO meer dan wettelijk toegestaan |
| 22-11-2024 |
Vervangen onderdelen: Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 97LLS3
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Volvo V50. Ben je van plan om deze Volvo te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 97LLS3
Deze Volvo V50 is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1999 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 145.52 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Volvo V50 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1383 kg |
| Massa ledig | 1283 kg |
| Toegestaande max. massa | 1890 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 107 kW / 146 pk |
| Cilinderinhoud | 1999 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 10,8 l/100km ( ±9 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 5,7 l/100km ( ±18 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±13 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 83 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
4500 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 176 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*692/2008F |
| Emissiecode | 5 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 97-LLS-3
De huidige eigenaar van 97LLS3 heeft deze Volvo sinds 10-07-2025 in bezit en heeft hem dus 9 maanden geleden gekocht. De V50 is voor het eerst op kenteken gezet op 27-05-2010 en is dus 15 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Volvo sinds 27-05-2010 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 97LLS3 een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 10-07-2025 | Op deze datum is 97LLS3 voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 27-05-2010 | Op deze datum is 97LLS3 voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 27-05-2010 | Op deze datum is 97LLS3 voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Volvo fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 97LLS3
De huidige eigenaar van deze Volvo is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de V50 niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 97LLS3 sinds 2010
Nieuw koste deze V50 € 32850 inclusief 6887 euro BPM. Gemiddeld verliest een Volvo zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 32850 |
| Bruto BPM | € 6887 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 97LLS3 nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Volvo voertuigen:
Reviews voor 97LLS3
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Volvo V50. Heb jij ervaring met deze Volvo ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 97-LLS-3
Veel gestelde vragen over 97-LLS-3
Deze Volvo is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de V50:
Blader door alle tweedehands Volvo auto's
Ontdek andere Volvo voertuigen
Kenteken 97LLS3 maakt deel uit van de Volvo familie.
Volvo, opgericht in 1927 in Göteborg, Zweden, is een merk dat synoniem staat voor veiligheid en Scandinavisch design. Het bedrijf begon als een producent van motorafdelingen voor auto's, maar evolueerde al snel tot een volwaardige autoproducent. Van de allereerste Volvo ÖV 4 tot de moderne SUV's en elektrische modellen van vandaag, heeft Volvo een rijke geschiedenis die gekenmerkt wordt door innovatie en kwaliteit.