96TRRN - Toyota Corolla verso uit 2007
Je bekijkt nu een Toyota Corolla verso met kenteken 96TRRN . Ook bekend wel bekend als 96-TR-RN. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Corolla verso deze. Dit voertuig is gebouwd in 2007 en heeft een apk tot 14-02-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Toyota Corolla verso
2007
14-02-2027
€ 23650
stationwagen
Samenvatting
Deze Toyota Corolla verso personenauto met kenteken 96TRRN werd voor het eerst toegelaten op 19-01-2007 en is momenteel 19 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1598 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 7.5 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1320 kg leeggewicht en een maximale massa van 2035 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 14-02-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Toyota Corolla verso wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 4 emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 275 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | 96TRRN, 96-TR-RN |
| Merk | Toyota |
| Model | Corolla verso |
| Bouwjaar | 2007 |
| Vorm | Stationwagen |
Verkoophistorie 96TRRN
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Toyota Corolla verso.
| Kilometerstand | 89624 km |
| Vraagprijs | € 4950 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 96-TR-RN
Van deze Toyota Corolla verso is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 14-02-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 14-02-2025 |
Vervangen onderdelen: Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 96TRRN
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Toyota Corolla verso. Ben je van plan om deze Toyota te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 96TRRN
Deze Toyota Corolla verso is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1598 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 110.16 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Toyota Corolla verso een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1420 kg |
| Massa ledig | 1320 kg |
| Toegestaande max. massa | 2035 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 81 kW / 110 pk |
| Cilinderinhoud | 1598 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 9,5 l/100km ( ±11 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 6,4 l/100km ( ±16 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±13 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 83 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
4500 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 178 g/km |
| Milieu klasse | 70/220*2002/80B |
| Emissiecode | 4 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 96-TR-RN
De huidige eigenaar van 96TRRN heeft deze Toyota sinds 08-12-2025 in bezit en heeft hem dus 4 maanden geleden gekocht. De Corolla verso is voor het eerst op kenteken gezet op 19-01-2007 en is dus 19 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Toyota sinds 19-01-2007 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 96TRRN een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 08-12-2025 | Op deze datum is 96TRRN voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 19-01-2007 | Op deze datum is 96TRRN voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 19-01-2007 | Op deze datum is 96TRRN voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Toyota fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 96TRRN
De huidige eigenaar van deze Toyota is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Corolla verso niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 96TRRN sinds 2007
Nieuw koste deze Corolla verso € 23650 inclusief 5394 euro BPM. Gemiddeld verliest een Toyota zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 23650 |
| Bruto BPM | € 5394 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 96TRRN nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Toyota voertuigen:
Reviews voor 96TRRN
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Toyota Corolla verso. Heb jij ervaring met deze Toyota ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 96-TR-RN
Veel gestelde vragen over 96-TR-RN
Deze Toyota is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Corolla verso:
Blader door alle tweedehands Toyota auto's
Ontdek andere Toyota voertuigen
Kenteken 96TRRN maakt deel uit van de Toyota familie.
Toyota, opgericht in 1937 door Kiichiro Toyoda, is een van de grootste automerken ter wereld en staat bekend om zijn innovatieve benadering van voertuigproductie en technologie. Het merk heeft zijn hoofdkantoor in Toyota City, Japan, en heeft wereldwijd een sterke aanwezigheid met productie- en assemblagefabrieken.