95KFR1 - Saab 9-3 uit 2005
Je bekijkt nu een Saab 9-3 met kenteken 95KFR1 . Ook bekend wel bekend als 95-KFR-1. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze 9-3 deze. Dit voertuig is gebouwd in 2005 en heeft een apk tot 30-05-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Saab 9-3
2005
30-05-2026
€ Onbekend
cabriolet
Samenvatting
Deze Saab 9-3 personenauto met kenteken 95KFR1 werd voor het eerst toegelaten op 06-07-2005 en is momenteel 20 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1998 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De cabriolet uitvoering heeft 4 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1550 kg leeggewicht en een maximale massa van 2020 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 30-05-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Saab 9-3 wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 4 emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 268 cm wielbasis en een elegante cabriolet carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie 95KFR1
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Saab 9-3.
| Kilometerstand | 238680 km |
| Vraagprijs | € 3450 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 95-KFR-1
Van deze Saab 9-3 is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 30-05-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 30-05-2025 |
Vervangen onderdelen: Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij Dimlicht onjuist afgesteld Koplamp met afwijkend lichtbeeld onjuist afgesteld |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 95KFR1
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Saab 9-3. Ben je van plan om deze Saab te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 95KFR1
Deze Saab 9-3 is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1998 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 149.60 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 4 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Saab 9-3 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1650 kg |
| Massa ledig | 1550 kg |
| Toegestaande max. massa | 2020 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 110 kW / 150 pk |
| Cilinderinhoud | 1998 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 82 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
4125 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 206 g/km |
| Milieu klasse | |
| Emissiecode | 4 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 95-KFR-1
De huidige eigenaar van 95KFR1 heeft deze Saab sinds 29-09-2025 in bezit en heeft hem dus 7 maanden geleden gekocht. De 9-3 is voor het eerst op kenteken gezet op 06-07-2005 en is dus 20 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Saab sinds 14-01-2010 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is 95KFR1 een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 29-09-2025 | Op deze datum is 95KFR1 voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 14-01-2010 | Op deze datum is 95KFR1 voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 06-07-2005 | Op deze datum is 95KFR1 voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Saab fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 95KFR1
De huidige eigenaar van deze Saab is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de 9-3 niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 95KFR1 sinds 2005
Nieuw koste deze 9-3 € inclusief 3681 euro BPM. Gemiddeld verliest een Saab zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € |
| Bruto BPM | € 3681 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 95KFR1 nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Saab voertuigen:
Reviews voor 95KFR1
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Saab 9-3. Heb jij ervaring met deze Saab ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 95-KFR-1
Veel gestelde vragen over 95-KFR-1
Deze Saab is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de 9-3:
Blader door alle tweedehands Saab auto's
Ontdek andere Saab voertuigen
Kenteken 95KFR1 maakt deel uit van de Saab familie.