95GLJ8 - Opel Agila uit 2008
Je bekijkt nu een Opel Agila met kenteken 95GLJ8 . Ook bekend wel bekend als 95-GLJ-8. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Agila deze. Dit voertuig is gebouwd in 2008 en heeft een apk tot 27-06-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Opel Agila
2008
27-06-2026
€ 16353
stationwagen
Samenvatting
Deze Opel Agila personenauto met kenteken 95GLJ8 werd voor het eerst toegelaten op 18-07-2008 en is momenteel 17 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1242 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 5.9 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1015 kg leeggewicht en een maximale massa van 1485 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 27-06-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Opel Agila wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 4 emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 236 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie 95GLJ8
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Opel Agila.
| Kilometerstand | 77035 km |
| Vraagprijs | € 7350 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 95-GLJ-8
Van deze Opel Agila is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 27-06-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 06-11-2024 |
Vervangen onderdelen: Veer gebroken of gescheurd Bewegingsmogelijkheden parkeerrem beperkt |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 95GLJ8
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Opel Agila. Ben je van plan om deze Opel te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 95GLJ8
Deze Opel Agila is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1242 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 85.68 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Opel Agila een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1115 kg |
| Massa ledig | 1015 kg |
| Toegestaande max. massa | 1485 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 63 kW / 86 pk |
| Cilinderinhoud | 1242 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 7,8 l/100km ( ±13 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 4,9 l/100km ( ±20 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±17 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 78 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
4125 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 142 g/km |
| Milieu klasse | 70/220*2003/76B |
| Emissiecode | 4 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 95-GLJ-8
De huidige eigenaar van 95GLJ8 heeft deze Opel sinds 30-06-2025 in bezit en heeft hem dus 10 maanden geleden gekocht. De Agila is voor het eerst op kenteken gezet op 18-07-2008 en is dus 17 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Opel sinds 18-07-2008 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 95GLJ8 een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 30-06-2025 | Op deze datum is 95GLJ8 voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 18-07-2008 | Op deze datum is 95GLJ8 voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 18-07-2008 | Op deze datum is 95GLJ8 voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Opel fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 95GLJ8
De huidige eigenaar van deze Opel is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Agila niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 95GLJ8 sinds 2008
Nieuw koste deze Agila € 16353 inclusief 3209 euro BPM. Gemiddeld verliest een Opel zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 16353 |
| Bruto BPM | € 3209 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 95GLJ8 nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Opel voertuigen:
Reviews voor 95GLJ8
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Opel Agila. Heb jij ervaring met deze Opel ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 95-GLJ-8
Veel gestelde vragen over 95-GLJ-8
Deze Opel is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Agila:
Blader door alle tweedehands Opel auto's
Ontdek andere Opel voertuigen
Kenteken 95GLJ8 maakt deel uit van de Opel familie.
Opel, opgericht in 1862, is een Duits automerk dat al meer dan een eeuw bekend staat om zijn betrouwbare voertuigen. Het merk heeft een rijke geschiedenis die begon met de productie van naaimachines en later de ontwikkeling van fiets- en automobieltechnologie. In de loop der jaren heeft Opel zich gepositioneerd als een veelzijdige autofabrikant die een breed scala aan voertuigen aanbiedt, van kleine stadsauto's tot ruime gezinswagens en sportieve modellen.