95GBRN - Volkswagen Polo uit 2000
Je bekijkt nu een Volkswagen Polo met kenteken 95GBRN . Ook bekend wel bekend als 95-GB-RN. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Polo deze. Dit voertuig is gebouwd in 2000 en heeft een apk tot 16-10-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Volkswagen Polo
2000
16-10-2026
€ Onbekend
hatchback
Samenvatting
Deze Volkswagen Polo personenauto met kenteken 95GBRN werd voor het eerst toegelaten op 13-09-2000 en is momenteel 25 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1390 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 6.1 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 896 kg leeggewicht en een maximale massa van 1470 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 16-10-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Volkswagen Polo wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 4 emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 240 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | 95GBRN, 95-GB-RN |
| Merk | Volkswagen |
| Model | Polo |
| Bouwjaar | 2000 |
| Vorm | Hatchback |
APK historie voor 95-GB-RN
Van deze Volkswagen Polo is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 16-10-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 16-10-2025 |
Vervangen onderdelen: Remkrachtregelaar werkt niet goed |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 95GBRN
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Volkswagen Polo. Ben je van plan om deze Volkswagen te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 95GBRN
Deze Volkswagen Polo is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1390 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 59.84 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Volkswagen Polo een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 996 kg |
| Massa ledig | 896 kg |
| Toegestaande max. massa | 1470 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 44 kW / 60 pk |
| Cilinderinhoud | 1390 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 8,3 l/100km ( ±12 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 4,9 l/100km ( ±20 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±16 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 80 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3525 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 146 g/km |
| Milieu klasse | 70/220*1998/69B |
| Emissiecode | 4 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 95-GB-RN
De huidige eigenaar van 95GBRN heeft deze Volkswagen sinds 16-10-2025 in bezit en heeft hem dus 6 maanden geleden gekocht. De Polo is voor het eerst op kenteken gezet op 13-09-2000 en is dus 25 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Volkswagen sinds 13-09-2000 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 95GBRN een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 16-10-2025 | Op deze datum is 95GBRN voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 13-09-2000 | Op deze datum is 95GBRN voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 13-09-2000 | Op deze datum is 95GBRN voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Volkswagen fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 95GBRN
De huidige eigenaar van deze Volkswagen is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Polo niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 95GBRN sinds 2000
Nieuw koste deze Polo € inclusief 2504 euro BPM. Gemiddeld verliest een Volkswagen zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € |
| Bruto BPM | € 2504 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 95GBRN nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Volkswagen voertuigen:
Reviews voor 95GBRN
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Volkswagen Polo. Heb jij ervaring met deze Volkswagen ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 95-GB-RN
Veel gestelde vragen over 95-GB-RN
Deze Volkswagen is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Polo:
Blader door alle tweedehands Volkswagen auto's
Ontdek andere Volkswagen voertuigen
Kenteken 95GBRN maakt deel uit van de Volkswagen familie.
Volkswagen, opgericht in 1937 in Duitsland, is een van de meest herkenbare automerken ter wereld. Het merk heeft een rijke geschiedenis die begon met de ontwikkeling van de iconische Volkswagen Kever, ontworpen door Ferdinand Porsche. Deze auto werd al snel een symbool van de naoorlogse opbouw en het economische wonder in Duitsland.