94XRJ4 - Hyundai I20 uit 2012
Je bekijkt nu een Hyundai I20 met kenteken 94XRJ4 . Ook bekend wel bekend als 94-XRJ-4. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze I20 deze. Dit voertuig is gebouwd in 2012 en heeft een apk tot 08-02-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Hyundai I20
2012
08-02-2027
€ 12490
MPV
Samenvatting
Deze Hyundai I20 personenauto met kenteken 94XRJ4 werd voor het eerst toegelaten op 30-08-2012 en is momenteel 13 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1248 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 4.7 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De MPV uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 945 kg leeggewicht en een maximale massa van 1515 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 08-02-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Hyundai I20 wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 5 J emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 253 cm wielbasis en een elegante MPV carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie 94XRJ4
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Hyundai I20.
| Kilometerstand | 217490 km |
| Vraagprijs | € 2995 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 94-XRJ-4
Van deze Hyundai I20 is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 08-02-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 17-12-2024 |
Vervangen onderdelen: Lichtbeeld dimlicht onjuist |
| 19-06-2023 |
Vervangen onderdelen: Band onvoldoende profiel Ruitenwisserinstallatie werkt niet goed |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 94XRJ4
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Hyundai I20. Ben je van plan om deze Hyundai te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 94XRJ4
Deze Hyundai I20 is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1248 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 85.68 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Hyundai I20 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1045 kg |
| Massa ledig | 945 kg |
| Toegestaande max. massa | 1515 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 63 kW / 86 pk |
| Cilinderinhoud | 1248 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 5,6 l/100km ( ±18 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 4,1 l/100km ( ±24 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±21 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 79 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 109 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*566/2011J |
| Emissiecode | 5 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 94-XRJ-4
De huidige eigenaar van 94XRJ4 heeft deze Hyundai sinds 10-01-2026 in bezit en heeft hem dus 4 maanden geleden gekocht. De I20 is voor het eerst op kenteken gezet op 30-08-2012 en is dus 13 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Hyundai sinds 30-08-2012 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 94XRJ4 een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 10-01-2026 | Op deze datum is 94XRJ4 voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 30-08-2012 | Op deze datum is 94XRJ4 voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 30-08-2012 | Op deze datum is 94XRJ4 voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Hyundai fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 94XRJ4
De huidige eigenaar van deze Hyundai is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de I20 niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 94XRJ4 sinds 2012
Nieuw koste deze I20 € 12490 inclusief euro BPM. Gemiddeld verliest een Hyundai zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 12490 |
| Bruto BPM | € |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 94XRJ4 nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Hyundai voertuigen:
Reviews voor 94XRJ4
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Hyundai I20. Heb jij ervaring met deze Hyundai ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 94-XRJ-4
Veel gestelde vragen over 94-XRJ-4
Deze Hyundai is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de I20:
Blader door alle tweedehands Hyundai auto's
Ontdek andere Hyundai voertuigen
Kenteken 94XRJ4 maakt deel uit van de Hyundai familie.
Hyundai is een Zuid-Koreaanse autofabrikant die in 1967 werd opgericht en sindsdien is uitgegroeid tot een van de grootste autoconstructeurs ter wereld. Met zijn hoofdkantoor in Seoel, staat Hyundai bekend om zijn innovatieve benadering van autotechnologie en ontwerp. De fabrikant heeft een breed scala aan voertuigen in zijn assortiment, van compacte stadsauto's tot ruime SUV's en elektrische voertuigen.