8SGS50 - Audi A3 sportback uit 2013
Je bekijkt nu een Audi A3 sportback met kenteken 8SGS50 . Ook bekend wel bekend als 8-SGS-50. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze A3 sportback deze. Dit voertuig is gebouwd in 2013 en heeft een apk tot 02-02-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Audi A3 sportback
2013
02-02-2027
€ 33272
hatchback
Samenvatting
Deze Audi A3 sportback personenauto met kenteken 8SGS50 werd voor het eerst toegelaten op 01-10-2013 en is momenteel 12 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1395 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 5.3 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in rood . Met een 1180 kg leeggewicht en een maximale massa van 1765 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 02-02-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Audi A3 sportback wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 5 J emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 262 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | 8SGS50, 8-SGS-50 |
| Merk | Audi |
| Model | A3 sportback |
| Bouwjaar | 2013 |
| Vorm | Hatchback |
Verkoophistorie 8SGS50
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Audi A3 sportback.
| Kilometerstand | 189681 km |
| Vraagprijs | € 10900 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 8-SGS-50
Van deze Audi A3 sportback is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 02-02-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 8SGS50
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Audi A3 sportback. Ben je van plan om deze Audi te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 8SGS50
Deze Audi A3 sportback is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1395 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 122.40 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Audi A3 sportback een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1280 kg |
| Massa ledig | 1180 kg |
| Toegestaande max. massa | 1765 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 90 kW / 122 pk |
| Cilinderinhoud | 1395 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 6,6 l/100km ( ±15 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 4,6 l/100km ( ±22 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±19 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 73 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 123 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*630/2012J |
| Emissiecode | 5 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 8-SGS-50
De huidige eigenaar van 8SGS50 heeft deze Audi sinds 17-06-2025 in bezit en heeft hem dus 9 maanden geleden gekocht. De A3 sportback is voor het eerst op kenteken gezet op 01-10-2013 en is dus 12 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Audi sinds 01-10-2013 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 8SGS50 een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 17-06-2025 | Op deze datum is 8SGS50 voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 01-10-2013 | Op deze datum is 8SGS50 voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 01-10-2013 | Op deze datum is 8SGS50 voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Audi fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 8SGS50
De huidige eigenaar van deze Audi is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de A3 sportback niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 8SGS50 sinds 2013
Nieuw koste deze A3 sportback € 33272 inclusief 3500 euro BPM. Gemiddeld verliest een Audi zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 33272 |
| Bruto BPM | € 3500 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 8SGS50 nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Audi voertuigen:
Reviews voor 8SGS50
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Audi A3 sportback. Heb jij ervaring met deze Audi ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 8-SGS-50
Veel gestelde vragen over 8-SGS-50
Deze Audi is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de A3 sportback:
Blader door alle tweedehands Audi auto's
Ontdek andere Audi voertuigen
Kenteken 8SGS50 maakt deel uit van de Audi familie.
Audi is een gerenommeerd Duits automerk dat sinds zijn oprichting in 1909 bekend staat om zijn innovatieve technologie en hoogwaardige productie. Het merk maakt deel uit van de Volkswagen Groep en heeft zijn hoofdkantoor in Ingolstadt, Beieren. Audi staat vooral bekend om zijn luxe voertuigen, die zowel prestaties als comfort combineren.