8SFH04 - Peugeot 107 uit 2008
Je bekijkt nu een Peugeot 107 met kenteken 8SFH04 . Ook bekend wel bekend als 8-SFH-04. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze 107 deze. Dit voertuig is gebouwd in 2008 en heeft een apk tot 07-08-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Peugeot 107
2008
07-08-2026
€ Onbekend
hatchback
Samenvatting
Deze Peugeot 107 personenauto met kenteken 8SFH04 werd voor het eerst toegelaten op 30-01-2008 en is momenteel 18 jaar oud. De auto heeft een 3-cilinder motor met een cilinderinhoud van 998 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 4.6 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 4 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in blauw . Met een 775 kg leeggewicht en een maximale massa van 1180 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 07-08-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Peugeot 107 wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 4 emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 234 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie 8SFH04
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Peugeot 107.
| Kilometerstand | 149103 km |
| Vraagprijs | € 2750 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 8-SFH-04
Van deze Peugeot 107 is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 07-08-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 07-08-2025 |
Vervangen onderdelen: Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt Stadslicht werkt niet (goed) |
| 19-11-2024 |
Vervangen onderdelen: Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht Dimlicht onjuist afgesteld Stadslicht werkt niet (goed) |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 8SFH04
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Peugeot 107. Ben je van plan om deze Peugeot te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 8SFH04
Deze Peugeot 107 is uitgerust met een krachtige 3-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 998 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 68.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 4 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Peugeot 107 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 875 kg |
| Massa ledig | 775 kg |
| Toegestaande max. massa | 1180 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 50 kW / 68 pk |
| Cilinderinhoud | 998 liter |
| Aantal cilinders | 3 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 5,5 l/100km ( ±18 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 4,1 l/100km ( ±24 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±22 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 83 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 70 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
4500 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 109 g/km |
| Milieu klasse | 70/220*2003/76B |
| Emissiecode | 4 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 8-SFH-04
De huidige eigenaar van 8SFH04 heeft deze Peugeot sinds 11-08-2025 in bezit en heeft hem dus 9 maanden geleden gekocht. De 107 is voor het eerst op kenteken gezet op 30-01-2008 en is dus 18 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Peugeot sinds 11-09-2013 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is 8SFH04 een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 11-08-2025 | Op deze datum is 8SFH04 voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 11-09-2013 | Op deze datum is 8SFH04 voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 30-01-2008 | Op deze datum is 8SFH04 voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Peugeot fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 8SFH04
De huidige eigenaar van deze Peugeot is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de 107 niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 8SFH04 sinds 2008
Nieuw koste deze 107 € inclusief 259 euro BPM. Gemiddeld verliest een Peugeot zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € |
| Bruto BPM | € 259 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 8SFH04 nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Peugeot voertuigen:
Reviews voor 8SFH04
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Peugeot 107. Heb jij ervaring met deze Peugeot ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 8-SFH-04
Veel gestelde vragen over 8-SFH-04
Deze Peugeot is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de 107:
Blader door alle tweedehands Peugeot auto's
Ontdek andere Peugeot voertuigen
Kenteken 8SFH04 maakt deel uit van de Peugeot familie.
Peugeot is een Frans automerk met een rijke geschiedenis die teruggaat tot 1810. Oorspronkelijk begon het als een fabrikant van gereedschappen en later fietsen. Pas in 1889 werd de eerste auto, de Peugeot Type 2, geproduceerd. Sindsdien heeft het merk zich ontwikkeld tot een van de bekendste en meest gerespecteerde automerken in Europa en daarbuiten.