8KSR40 - BMW 316i uit 2013
Je bekijkt nu een BMW 316i met kenteken 8KSR40 . Ook bekend wel bekend als 8-KSR-40. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze 316i deze. Dit voertuig is gebouwd in 2013 en heeft een apk tot 06-07-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
BMW 316i
2013
06-07-2026
€ 40638
stationwagen
Samenvatting
Deze BMW 316i personenauto met kenteken 8KSR40 werd voor het eerst toegelaten op 06-07-2013 en is momenteel 12 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1598 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 5.9 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in blauw . Met een 1425 kg leeggewicht en een maximale massa van 2000 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 06-07-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze BMW 316i wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 W emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 281 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie 8KSR40
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze BMW 316i.
| Kilometerstand | 328215 km |
| Vraagprijs | € 5999 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 8-KSR-40
Van deze BMW 316i is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 06-07-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 14-06-2024 |
Vervangen onderdelen: Dimlicht onjuist afgesteld |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 8KSR40
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze BMW 316i. Ben je van plan om deze BMW te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 8KSR40
Deze BMW 316i is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1598 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 136.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze BMW 316i een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1525 kg |
| Massa ledig | 1425 kg |
| Toegestaande max. massa | 2000 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 100 kW / 136 pk |
| Cilinderinhoud | 1598 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 7,8 l/100km ( ±13 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 4,9 l/100km ( ±20 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±17 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 73 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3300 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 138 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*630/2012W |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 8-KSR-40
De huidige eigenaar van 8KSR40 heeft deze BMW sinds 16-04-2026 in bezit en heeft hem dus 3 weken geleden gekocht. De 316i is voor het eerst op kenteken gezet op 06-07-2013 en is dus 12 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze BMW sinds 06-07-2013 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 8KSR40 een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 16-04-2026 | Op deze datum is 8KSR40 voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 06-07-2013 | Op deze datum is 8KSR40 voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 06-07-2013 | Op deze datum is 8KSR40 voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de BMW fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 8KSR40
De huidige eigenaar van deze BMW is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de 316i niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 8KSR40 sinds 2013
Nieuw koste deze 316i € 40638 inclusief 5375 euro BPM. Gemiddeld verliest een BMW zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 40638 |
| Bruto BPM | € 5375 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 8KSR40 nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke BMW voertuigen:
Reviews voor 8KSR40
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze BMW 316i. Heb jij ervaring met deze BMW ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 8-KSR-40
Veel gestelde vragen over 8-KSR-40
Deze BMW is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de 316i:
Blader door alle tweedehands BMW auto's
Ontdek andere BMW voertuigen
Kenteken 8KSR40 maakt deel uit van de BMW familie.
BMW, oftewel Bayerische Motoren Werke, is een iconisch Duits automerk dat zijn oorsprong vindt in 1916. Oorspronkelijk gestart als fabrikant van vliegtuigmotoren, heeft BMW zich door de jaren heen ontwikkeld tot een toonaangevende speler in de automotive sector. Het merk staat wereldwijd bekend om zijn technische innovaties, sportieve rijervaring en luxe voertuigen.