8KGK88 - Nissan Micra uit 2013
Je bekijkt nu een Nissan Micra met kenteken 8KGK88 . Ook bekend wel bekend als 8-KGK-88. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Micra deze. Dit voertuig is gebouwd in 2013 en heeft een apk tot 11-08-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Nissan Micra
2013
11-08-2026
€ 16305
MPV
Samenvatting
Deze Nissan Micra personenauto met kenteken 8KGK88 werd voor het eerst toegelaten op 15-04-2013 en is momenteel 13 jaar oud. De auto heeft een 3-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1198 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 5 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De MPV uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in rood . Met een 982 kg leeggewicht en een maximale massa van 1530 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 11-08-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Nissan Micra wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 5 F emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 245 cm wielbasis en een elegante MPV carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie 8KGK88
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Nissan Micra.
| Kilometerstand | 104488 km |
| Vraagprijs | € 6945 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 8-KGK-88
Van deze Nissan Micra is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 11-08-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 14-01-2025 |
Vervangen onderdelen: Schijf-, trommelrem loopt niet vrij Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 29-01-2024 |
Vervangen onderdelen: Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 8KGK88
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Nissan Micra. Ben je van plan om deze Nissan te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 8KGK88
Deze Nissan Micra is uitgerust met een krachtige 3-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1198 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 97.92 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Nissan Micra een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1082 kg |
| Massa ledig | 982 kg |
| Toegestaande max. massa | 1530 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 72 kW / 98 pk |
| Cilinderinhoud | 1198 liter |
| Aantal cilinders | 3 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 5,9 l/100km ( ±17 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 4,5 l/100km ( ±22 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±20 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 77 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 69 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 115 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*566/2011F |
| Emissiecode | 5 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 8-KGK-88
De huidige eigenaar van 8KGK88 heeft deze Nissan sinds 12-08-2025 in bezit en heeft hem dus 8 maanden geleden gekocht. De Micra is voor het eerst op kenteken gezet op 15-04-2013 en is dus 13 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Nissan sinds 15-04-2013 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 8KGK88 een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 12-08-2025 | Op deze datum is 8KGK88 voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 15-04-2013 | Op deze datum is 8KGK88 voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 15-04-2013 | Op deze datum is 8KGK88 voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Nissan fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 8KGK88
De huidige eigenaar van deze Nissan is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Micra niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 8KGK88 sinds 2013
Nieuw koste deze Micra € 16305 inclusief 2500 euro BPM. Gemiddeld verliest een Nissan zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 16305 |
| Bruto BPM | € 2500 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 8KGK88 nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Nissan voertuigen:
Reviews voor 8KGK88
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Nissan Micra. Heb jij ervaring met deze Nissan ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 8-KGK-88
Veel gestelde vragen over 8-KGK-88
Deze Nissan is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Micra:
Blader door alle tweedehands Nissan auto's
Ontdek andere Nissan voertuigen
Kenteken 8KGK88 maakt deel uit van de Nissan familie.
Nissan is een Japanse autobouwer die in 1933 werd opgericht en sindsdien een belangrijke speler in de wereldwijde auto-industrie is geworden. Het merk staat bekend om zijn innovatieve technologieën, duurzame voertuigen en een breed scala aan modellen die tegemoetkomen aan de verschillende behoeften van consumenten. Met zijn hoofdkantoor in Yokohama, Japan, heeft Nissan een sterke internationale aanwezigheid en is het actief in meer dan 160 landen.