86ZHGT - Kia Carens uit 2008
Je bekijkt nu een Kia Carens met kenteken 86ZHGT . Ook bekend wel bekend als 86-ZH-GT. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Carens deze. Dit voertuig is gebouwd in 2008 en heeft een apk tot 26-02-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Kia Carens
2008
26-02-2027
€ 26378
stationwagen
Samenvatting
Deze Kia Carens personenauto met kenteken 86ZHGT werd voor het eerst toegelaten op 22-02-2008 en is momenteel 18 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1998 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 8.4 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 7 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in beige . Met een 1500 kg leeggewicht en een maximale massa van 2155 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 26-02-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Kia Carens wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 4 emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 270 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie 86ZHGT
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Kia Carens.
| Kilometerstand | 177674 km |
| Vraagprijs | € 6950 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 86-ZH-GT
Van deze Kia Carens is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 26-02-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 26-02-2026 |
Vervangen onderdelen: Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 12-02-2026 |
Vervangen onderdelen: Vulaansluiting LPG niet voorzien van stofkap Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af Remvertraging / remwerking parkeerrem onvoldoende Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan Stadslicht werkt niet (goed) Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 86ZHGT
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Kia Carens. Ben je van plan om deze Kia te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 86ZHGT
Deze Kia Carens is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1998 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 144.16 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 7 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Kia Carens een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1600 kg |
| Massa ledig | 1500 kg |
| Toegestaande max. massa | 2155 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 106 kW / 144 pk |
| Cilinderinhoud | 1998 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 11,5 l/100km ( ±9 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 6,6 l/100km ( ±15 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±12 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 85 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 69 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
4500 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 200 g/km |
| Milieu klasse | |
| Emissiecode | 4 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 86-ZH-GT
De huidige eigenaar van 86ZHGT heeft deze Kia sinds 04-04-2025 in bezit en heeft hem dus 1 jaar geleden gekocht. De Carens is voor het eerst op kenteken gezet op 22-02-2008 en is dus 18 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Kia sinds 22-02-2008 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 86ZHGT een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 04-04-2025 | Op deze datum is 86ZHGT voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 22-02-2008 | Op deze datum is 86ZHGT voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 22-02-2008 | Op deze datum is 86ZHGT voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Kia fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 86ZHGT
De huidige eigenaar van deze Kia is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Carens niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 86ZHGT sinds 2008
Nieuw koste deze Carens € 26378 inclusief 6228 euro BPM. Gemiddeld verliest een Kia zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 26378 |
| Bruto BPM | € 6228 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 86ZHGT nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Kia voertuigen:
Reviews voor 86ZHGT
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Kia Carens. Heb jij ervaring met deze Kia ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 86-ZH-GT
Veel gestelde vragen over 86-ZH-GT
Deze Kia is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Carens:
Blader door alle tweedehands Kia auto's
Ontdek andere Kia voertuigen
Kenteken 86ZHGT maakt deel uit van de Kia familie.
Kia is een Zuid-Koreaanse autofabrikant die in 1944 werd opgericht en sindsdien een indrukwekkende groei heeft doorgemaakt. Het merk, dat oorspronkelijk begon als producent van fietsen en later motorfietsen, specialiseert zich inmiddels in het vervaardigen van een breed scala aan voertuigen, van compacte stadsauto's tot ruime SUV’s. Kia is tegenwoordig een belangrijke speler op de wereldwijde automarkt en staat bekend om zijn innovatieve designs en betrouwbare techniek.