84XHLT - Porsche Boxster s uit 2002
Je bekijkt nu een Porsche Boxster s met kenteken 84XHLT . Ook bekend wel bekend als 84-XH-LT. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Boxster s deze. Dit voertuig is gebouwd in 2002 en heeft een apk tot 02-03-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Porsche Boxster s
2002
02-03-2027
€ Onbekend
cabriolet
Samenvatting
Deze Porsche Boxster s personenauto met kenteken 84XHLT werd voor het eerst toegelaten op 23-05-2002 en is momenteel 23 jaar oud. De auto heeft een 6-cilinder motor met een cilinderinhoud van 3179 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De cabriolet uitvoering heeft 2 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1410 kg leeggewicht en een maximale massa van 1655 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 02-03-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Porsche Boxster s wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 242 cm wielbasis en een elegante cabriolet carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie 84XHLT
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Porsche Boxster s.
APK historie voor 84-XH-LT
Van deze Porsche Boxster s is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 02-03-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 84XHLT
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Porsche Boxster s. Ben je van plan om deze Porsche te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 84XHLT
Deze Porsche Boxster s is uitgerust met een krachtige 6-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 3179 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 251.60 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 2 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Porsche Boxster s een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1510 kg |
| Massa ledig | 1410 kg |
| Toegestaande max. massa | 1655 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 185 kW / 252 pk |
| Cilinderinhoud | 3179 liter |
| Aantal cilinders | 6 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | |
| Emissiecode | 3 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 84-XH-LT
De huidige eigenaar van 84XHLT heeft deze Porsche sinds 28-02-2026 in bezit en heeft hem dus 1 maand geleden gekocht. De Boxster s is voor het eerst op kenteken gezet op 23-05-2002 en is dus 23 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Porsche sinds 31-05-2007 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is 84XHLT een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 28-02-2026 | Op deze datum is 84XHLT voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 31-05-2007 | Op deze datum is 84XHLT voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 23-05-2002 | Op deze datum is 84XHLT voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Porsche fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 84XHLT
De huidige eigenaar van deze Porsche is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Boxster s niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 84XHLT sinds 2002
Nieuw koste deze Boxster s € inclusief 22966 euro BPM. Gemiddeld verliest een Porsche zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € |
| Bruto BPM | € 22966 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 84XHLT nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Porsche voertuigen:
Reviews voor 84XHLT
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Porsche Boxster s. Heb jij ervaring met deze Porsche ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 84-XH-LT
Veel gestelde vragen over 84-XH-LT
Deze Porsche is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Boxster s:
Blader door alle tweedehands Porsche auto's
Ontdek andere Porsche voertuigen
Kenteken 84XHLT maakt deel uit van de Porsche familie.
Porsche is een iconisch automerk dat zijn oorsprong vindt in Duitsland. Opgericht in 1931 door Ferdinand Porsche, begon het merk als ingenieursbureau, maar evolueerde al snel tot een constructeur van sportwagens. Het merk staat bekend om zijn combinatie van luxe, prestaties en technologische innovatie. De eerste auto die het merk produceerde was de Porsche 356, geïntroduceerd in 1948. Deze sportwagen legde de basis voor de reputatie van Porsche in de autowereld.