82XNPR - Mini One uit 2007
Je bekijkt nu een Mini One met kenteken 82XNPR . Ook bekend wel bekend als 82-XN-PR. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze One deze. Dit voertuig is gebouwd in 2007 en heeft een apk tot 18-03-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Mini One
2007
18-03-2027
€ 23462
hatchback
Samenvatting
Deze Mini One personenauto met kenteken 82XNPR werd voor het eerst toegelaten op 31-07-2007 en is momenteel 18 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1397 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 5.7 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 4 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in zwart . Met een 1035 kg leeggewicht en een maximale massa van 1510 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 18-03-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Mini One wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 4 emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 247 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie 82XNPR
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Mini One.
| Kilometerstand | 237430 km |
| Vraagprijs | € 2950 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 82-XN-PR
Van deze Mini One is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 18-03-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 05-03-2025 |
Vervangen onderdelen: Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 18-03-2024 |
Vervangen onderdelen: Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 09-01-2023 |
Vervangen onderdelen: Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 82XNPR
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Mini One. Ben je van plan om deze Mini te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 82XNPR
Deze Mini One is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1397 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 95.20 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 4 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Mini One een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1135 kg |
| Massa ledig | 1035 kg |
| Toegestaande max. massa | 1510 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 70 kW / 95 pk |
| Cilinderinhoud | 1397 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 7,6 l/100km ( ±13 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 4,6 l/100km ( ±22 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±18 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 82 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
4500 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 138 g/km |
| Milieu klasse | 70/220*2003/76B |
| Emissiecode | 4 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 82-XN-PR
De huidige eigenaar van 82XNPR heeft deze Mini sinds 09-03-2026 in bezit en heeft hem dus 1 maand geleden gekocht. De One is voor het eerst op kenteken gezet op 31-07-2007 en is dus 18 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Mini sinds 31-07-2007 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 82XNPR een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 09-03-2026 | Op deze datum is 82XNPR voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 31-07-2007 | Op deze datum is 82XNPR voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 31-07-2007 | Op deze datum is 82XNPR voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Mini fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 82XNPR
De huidige eigenaar van deze Mini is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de One niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 82XNPR sinds 2007
Nieuw koste deze One € 23462 inclusief 5342 euro BPM. Gemiddeld verliest een Mini zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 23462 |
| Bruto BPM | € 5342 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 82XNPR nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Mini voertuigen:
Reviews voor 82XNPR
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Mini One. Heb jij ervaring met deze Mini ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 82-XN-PR
Veel gestelde vragen over 82-XN-PR
Deze Mini is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de One:
Blader door alle tweedehands Mini auto's
Ontdek andere Mini voertuigen
Kenteken 82XNPR maakt deel uit van de Mini familie.
Mini, een merk met een rijke geschiedenis en een iconisch design, staat synoniem voor unieke rijervaringen en een onderscheidende stijl. Oorspronkelijk gelanceerd in 1959, ontstond het idee voor de Mini als antwoord op de behoefte aan een compacte, efficiënte en betaalbare auto, speciaal ontworpen voor de smalle straten van Europa. Het ontwerp van Sir Alec Issigonis resulteerde in een revolutionaire auto met een slimme indeling en een karakteristiek uiterlijk dat nog steeds herkenbaar is.