82LLPF - Peugeot 106 uit 2003
Je bekijkt nu een Peugeot 106 met kenteken 82LLPF . Ook bekend wel bekend als 82-LL-PF. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze 106 deze. Dit voertuig is gebouwd in 2003 en heeft een apk tot 18-07-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Peugeot 106
2003
18-07-2026
€ Onbekend
hatchback
Samenvatting
Deze Peugeot 106 personenauto met kenteken 82LLPF werd voor het eerst toegelaten op 10-03-2003 en is momenteel 23 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1124 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 6.2 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 790 kg leeggewicht en een maximale massa van 1295 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 18-07-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Peugeot 106 wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 3 emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 239 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie 82LLPF
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Peugeot 106.
| Kilometerstand | 92036 km |
| Vraagprijs | € 2750 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 82-LL-PF
Van deze Peugeot 106 is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 18-07-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 18-07-2025 |
Vervangen onderdelen: Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 03-05-2024 |
Vervangen onderdelen: Dim-, grootlicht werkt niet (goed) Dimlicht onjuist afgesteld |
| 22-05-2023 |
Vervangen onderdelen: Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 82LLPF
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Peugeot 106. Ben je van plan om deze Peugeot te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 82LLPF
Deze Peugeot 106 is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1124 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 59.84 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Peugeot 106 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 890 kg |
| Massa ledig | 790 kg |
| Toegestaande max. massa | 1295 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 44 kW / 60 pk |
| Cilinderinhoud | 1124 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 8,1 l/100km ( ±12 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 5,1 l/100km ( ±20 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±16 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 83 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 74 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
4125 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 147 g/km |
| Milieu klasse | 70/220*2001/1A |
| Emissiecode | 3 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 82-LL-PF
De huidige eigenaar van 82LLPF heeft deze Peugeot sinds 22-07-2025 in bezit en heeft hem dus 9 maanden geleden gekocht. De 106 is voor het eerst op kenteken gezet op 10-03-2003 en is dus 23 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Peugeot sinds 10-03-2003 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 82LLPF een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 22-07-2025 | Op deze datum is 82LLPF voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 10-03-2003 | Op deze datum is 82LLPF voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 10-03-2003 | Op deze datum is 82LLPF voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Peugeot fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 82LLPF
De huidige eigenaar van deze Peugeot is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de 106 niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 82LLPF sinds 2003
Nieuw koste deze 106 € inclusief 1877 euro BPM. Gemiddeld verliest een Peugeot zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € |
| Bruto BPM | € 1877 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 82LLPF nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Peugeot voertuigen:
Reviews voor 82LLPF
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Peugeot 106. Heb jij ervaring met deze Peugeot ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 82-LL-PF
Veel gestelde vragen over 82-LL-PF
Deze Peugeot is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de 106:
Blader door alle tweedehands Peugeot auto's
Ontdek andere Peugeot voertuigen
Kenteken 82LLPF maakt deel uit van de Peugeot familie.
Peugeot is een Frans automerk met een rijke geschiedenis die teruggaat tot 1810. Oorspronkelijk begon het als een fabrikant van gereedschappen en later fietsen. Pas in 1889 werd de eerste auto, de Peugeot Type 2, geproduceerd. Sindsdien heeft het merk zich ontwikkeld tot een van de bekendste en meest gerespecteerde automerken in Europa en daarbuiten.