81XXGG - Chevrolet Captiva uit 2007
Je bekijkt nu een Chevrolet Captiva met kenteken 81XXGG . Ook bekend wel bekend als 81-XX-GG. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Captiva deze. Dit voertuig is gebouwd in 2007 en heeft een apk tot 16-07-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Chevrolet Captiva
2007
16-07-2026
€ 31795
MPV
Samenvatting
Deze Chevrolet Captiva personenauto met kenteken 81XXGG werd voor het eerst toegelaten op 25-10-2007 en is momenteel 18 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 2405 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 9.1 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De MPV uitvoering heeft 7 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in groen . Met een 1660 kg leeggewicht en een maximale massa van 2320 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 16-07-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Chevrolet Captiva wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 271 cm wielbasis en een elegante MPV carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie 81XXGG
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Chevrolet Captiva.
| Kilometerstand | 172620 km |
| Vraagprijs | € 3499 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 81-XX-GG
Van deze Chevrolet Captiva is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 16-07-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 16-07-2025 |
Vervangen onderdelen: Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| 03-07-2023 |
Vervangen onderdelen: Veer gebroken of gescheurd |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 81XXGG
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Chevrolet Captiva. Ben je van plan om deze Chevrolet te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 81XXGG
Deze Chevrolet Captiva is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 2405 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 136.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 7 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Chevrolet Captiva een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1760 kg |
| Massa ledig | 1660 kg |
| Toegestaande max. massa | 2320 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 100 kW / 136 pk |
| Cilinderinhoud | 2405 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 12,5 l/100km ( ±8 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 7,0 l/100km ( ±14 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±11 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 79 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 221 g/km |
| Milieu klasse | |
| Emissiecode | 4 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 81-XX-GG
De huidige eigenaar van 81XXGG heeft deze Chevrolet sinds 04-08-2025 in bezit en heeft hem dus 9 maanden geleden gekocht. De Captiva is voor het eerst op kenteken gezet op 25-10-2007 en is dus 18 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Chevrolet sinds 25-10-2007 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 81XXGG een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 04-08-2025 | Op deze datum is 81XXGG voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 25-10-2007 | Op deze datum is 81XXGG voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 25-10-2007 | Op deze datum is 81XXGG voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Chevrolet fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 81XXGG
De huidige eigenaar van deze Chevrolet is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Captiva niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 81XXGG sinds 2007
Nieuw koste deze Captiva € 31795 inclusief 7719 euro BPM. Gemiddeld verliest een Chevrolet zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 31795 |
| Bruto BPM | € 7719 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 81XXGG nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Chevrolet voertuigen:
Reviews voor 81XXGG
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Chevrolet Captiva. Heb jij ervaring met deze Chevrolet ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 81-XX-GG
Veel gestelde vragen over 81-XX-GG
Deze Chevrolet is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Captiva:
Blader door alle tweedehands Chevrolet auto's
Ontdek andere Chevrolet voertuigen
Kenteken 81XXGG maakt deel uit van de Chevrolet familie.
Chevrolet, opgericht in 1911 door de Zwitserse autofabrikant Louis Chevrolet en zakenman William C. Durant, heeft zich ontwikkeld tot een van de bekendste automerken ter wereld. Het merk maakt deel uit van General Motors en is vooral populair in de Verenigde Staten, maar heeft ook een sterke aanwezigheid in andere landen. Chevrolet staat bekend om zijn diverse aanbod van voertuigen, variërend van compacte stadsauto's tot robuuste SUV’s en krachtige pick-ups.