7ZNL80 - Mercedes-Benz C 220 cdi uit 2011
Je bekijkt nu een Mercedes-Benz C 220 cdi met kenteken 7ZNL80 . Ook bekend wel bekend als 7-ZNL-80. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze C 220 cdi deze. Dit voertuig is gebouwd in 2011 en heeft een apk tot 25-06-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Mercedes-Benz C 220 cdi
2011
25-06-2026
€ 53247
sedan
Samenvatting
Deze Mercedes-Benz C 220 cdi personenauto met kenteken 7ZNL80 werd voor het eerst toegelaten op 02-08-2011 en is momenteel 14 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 2143 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 4.8 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De sedan uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1510 kg leeggewicht en een maximale massa van 2125 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 25-06-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Mercedes-Benz C 220 cdi wordt aangedreven door Diesel en voldoet aan de emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 276 cm wielbasis en een elegante sedan carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | 7ZNL80, 7-ZNL-80 |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Model | C 220 cdi |
| Bouwjaar | 2011 |
| Vorm | Sedan |
Verkoophistorie 7ZNL80
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Mercedes-Benz C 220 cdi.
| Kilometerstand | 252000 km |
| Vraagprijs | € 6800 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 7-ZNL-80
Van deze Mercedes-Benz C 220 cdi is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 25-06-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 25-06-2025 |
Vervangen onderdelen: Roetfilter werkt niet goed, aantal deeltjes meer dan toegest |
| 16-06-2023 |
Vervangen onderdelen: Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 03-06-2022 |
Vervangen onderdelen: Band onvoldoende profiel Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 7ZNL80
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Mercedes-Benz C 220 cdi. Ben je van plan om deze Mercedes-Benz te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 7ZNL80
Deze Mercedes-Benz C 220 cdi is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Diesel motor. Met een cilinderinhoud van 2143 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 170.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Mercedes-Benz C 220 cdi een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1610 kg |
| Massa ledig | 1510 kg |
| Toegestaande max. massa | 2125 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 125 kW / 170 pk |
| Cilinderinhoud | 2143 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Diesel |
| Brandstof gebruik stad | 6,0 l/100km ( ±17 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 4,1 l/100km ( ±24 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±21 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 76 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 70 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3150 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 125 g/km |
| Milieu klasse | |
| Emissiecode | 5 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 7-ZNL-80
De huidige eigenaar van 7ZNL80 heeft deze Mercedes-Benz sinds 05-03-2026 in bezit en heeft hem dus 2 maanden geleden gekocht. De C 220 cdi is voor het eerst op kenteken gezet op 02-08-2011 en is dus 14 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Mercedes-Benz sinds 02-02-2015 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is 7ZNL80 een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 05-03-2026 | Op deze datum is 7ZNL80 voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 02-02-2015 | Op deze datum is 7ZNL80 voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 02-08-2011 | Op deze datum is 7ZNL80 voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Mercedes-Benz fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 7ZNL80
De huidige eigenaar van deze Mercedes-Benz is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de C 220 cdi niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 7ZNL80 sinds 2011
Nieuw koste deze C 220 cdi € 53247 inclusief 7499 euro BPM. Gemiddeld verliest een Mercedes-Benz zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 53247 |
| Bruto BPM | € 7499 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 7ZNL80 nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Mercedes-Benz voertuigen:
Reviews voor 7ZNL80
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Mercedes-Benz C 220 cdi. Heb jij ervaring met deze Mercedes-Benz ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 7-ZNL-80
Veel gestelde vragen over 7-ZNL-80
Deze Mercedes-Benz is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de C 220 cdi:
Blader door alle tweedehands Mercedes-Benz auto's
Ontdek andere Mercedes-Benz voertuigen
Kenteken 7ZNL80 maakt deel uit van de Mercedes-Benz familie.
Mercedes-Benz, opgericht in 1926, staat wereldwijd bekend als een vooraanstaand merk in de luxeautomarkt. Met een rijke geschiedenis die teruggaat tot de ontwikkeling van de eerste automobilen, heeft het merk een solide reputatie opgebouwd op het gebied van innovatie, kwaliteit en prestaties.