7THT08 - Opel Corsa uit 2014
Je bekijkt nu een Opel Corsa met kenteken 7THT08 . Ook bekend wel bekend als 7-THT-08. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Corsa deze. Dit voertuig is gebouwd in 2014 en heeft een apk tot 14-02-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Opel Corsa
2014
14-02-2027
€ 18626
MPV
Samenvatting
Deze Opel Corsa personenauto met kenteken 7THT08 werd voor het eerst toegelaten op 14-02-2014 en is momenteel 12 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1398 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 5.2 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De MPV uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in wit . Met een 1041 kg leeggewicht en een maximale massa van 1625 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 14-02-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Opel Corsa wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 5 J emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 251 cm wielbasis en een elegante MPV carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie 7THT08
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Opel Corsa.
| Kilometerstand | 161803 km |
| Vraagprijs | € 4440 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 7-THT-08
Van deze Opel Corsa is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 14-02-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 06-02-2025 |
Vervangen onderdelen: Kentekenplaatverlichting niet volgens voorschriften |
| 05-02-2025 |
Vervangen onderdelen: Band onvoldoende profiel |
| 10-01-2023 |
Vervangen onderdelen: Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt Remlicht werkt niet (goed) |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 7THT08
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Opel Corsa. Ben je van plan om deze Opel te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 7THT08
Deze Opel Corsa is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1398 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 100.64 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Opel Corsa een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1141 kg |
| Massa ledig | 1041 kg |
| Toegestaande max. massa | 1625 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 74 kW / 101 pk |
| Cilinderinhoud | 1398 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 6,6 l/100km ( ±15 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 4,4 l/100km ( ±23 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±19 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 84 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 122 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*459/2012J |
| Emissiecode | 5 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 7-THT-08
De huidige eigenaar van 7THT08 heeft deze Opel sinds 08-07-2025 in bezit en heeft hem dus 10 maanden geleden gekocht. De Corsa is voor het eerst op kenteken gezet op 14-02-2014 en is dus 12 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Opel sinds 14-02-2014 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 7THT08 een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 08-07-2025 | Op deze datum is 7THT08 voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 14-02-2014 | Op deze datum is 7THT08 voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 14-02-2014 | Op deze datum is 7THT08 voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Opel fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 7THT08
De huidige eigenaar van deze Opel is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Corsa niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 7THT08 sinds 2014
Nieuw koste deze Corsa € 18626 inclusief 3570 euro BPM. Gemiddeld verliest een Opel zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 18626 |
| Bruto BPM | € 3570 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 7THT08 nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Opel voertuigen:
Reviews voor 7THT08
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Opel Corsa. Heb jij ervaring met deze Opel ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 7-THT-08
Veel gestelde vragen over 7-THT-08
Deze Opel is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Corsa:
Blader door alle tweedehands Opel auto's
Ontdek andere Opel voertuigen
Kenteken 7THT08 maakt deel uit van de Opel familie.
Opel, opgericht in 1862, is een Duits automerk dat al meer dan een eeuw bekend staat om zijn betrouwbare voertuigen. Het merk heeft een rijke geschiedenis die begon met de productie van naaimachines en later de ontwikkeling van fiets- en automobieltechnologie. In de loop der jaren heeft Opel zich gepositioneerd als een veelzijdige autofabrikant die een breed scala aan voertuigen aanbiedt, van kleine stadsauto's tot ruime gezinswagens en sportieve modellen.