78XJNZ - BMW 3er reihe uit 2007
Je bekijkt nu een BMW 3er reihe met kenteken 78XJNZ . Ook bekend wel bekend als 78-XJ-NZ. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze 3er reihe deze. Dit voertuig is gebouwd in 2007 en heeft een apk tot 25-03-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
BMW 3er reihe
2007
25-03-2027
€ 40830
sedan
Samenvatting
Deze BMW 3er reihe personenauto met kenteken 78XJNZ werd voor het eerst toegelaten op 15-06-2007 en is momenteel 18 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1995 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 7.3 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De sedan uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in zwart . Met een 1335 kg leeggewicht en een maximale massa van 1880 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 25-03-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze BMW 3er reihe wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 4 emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 276 cm wielbasis en een elegante sedan carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie 78XJNZ
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze BMW 3er reihe.
| Kilometerstand | 374565 km |
| Vraagprijs | € 2500 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 78-XJ-NZ
Van deze BMW 3er reihe is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 25-03-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 19-03-2025 |
Vervangen onderdelen: Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
| 20-03-2024 |
Vervangen onderdelen: Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 17-03-2023 |
Vervangen onderdelen: Schokdemper werkt niet (goed) Remleiding beschadigd Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 78XJNZ
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze BMW 3er reihe. Ben je van plan om deze BMW te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 78XJNZ
Deze BMW 3er reihe is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1995 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 129.20 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze BMW 3er reihe een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1435 kg |
| Massa ledig | 1335 kg |
| Toegestaande max. massa | 1880 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 95 kW / 129 pk |
| Cilinderinhoud | 1995 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 10,0 l/100km ( ±10 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 5,7 l/100km ( ±18 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±14 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 82 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 72 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
4312 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 175 g/km |
| Milieu klasse | 70/220*2003/76B |
| Emissiecode | 4 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 78-XJ-NZ
De huidige eigenaar van 78XJNZ heeft deze BMW sinds 02-10-2025 in bezit en heeft hem dus 7 maanden geleden gekocht. De 3er reihe is voor het eerst op kenteken gezet op 15-06-2007 en is dus 18 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze BMW sinds 15-06-2007 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 78XJNZ een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 02-10-2025 | Op deze datum is 78XJNZ voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 15-06-2007 | Op deze datum is 78XJNZ voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 15-06-2007 | Op deze datum is 78XJNZ voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de BMW fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 78XJNZ
De huidige eigenaar van deze BMW is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de 3er reihe niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 78XJNZ sinds 2007
Nieuw koste deze 3er reihe € 40830 inclusief 10123 euro BPM. Gemiddeld verliest een BMW zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 40830 |
| Bruto BPM | € 10123 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 78XJNZ nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke BMW voertuigen:
Reviews voor 78XJNZ
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze BMW 3er reihe. Heb jij ervaring met deze BMW ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 78-XJ-NZ
Veel gestelde vragen over 78-XJ-NZ
Deze BMW is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de 3er reihe:
Blader door alle tweedehands BMW auto's
Ontdek andere BMW voertuigen
Kenteken 78XJNZ maakt deel uit van de BMW familie.
BMW, oftewel Bayerische Motoren Werke, is een iconisch Duits automerk dat zijn oorsprong vindt in 1916. Oorspronkelijk gestart als fabrikant van vliegtuigmotoren, heeft BMW zich door de jaren heen ontwikkeld tot een toonaangevende speler in de automotive sector. Het merk staat wereldwijd bekend om zijn technische innovaties, sportieve rijervaring en luxe voertuigen.