71NSPD - Volkswagen Polo uit 2004
Je bekijkt nu een Volkswagen Polo met kenteken 71NSPD . Ook bekend wel bekend als 71-NS-PD. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Polo deze. Dit voertuig is gebouwd in 2004 en heeft een apk tot 25-07-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Volkswagen Polo
2004
25-07-2026
€ Onbekend
hatchback
Samenvatting
Deze Volkswagen Polo personenauto met kenteken 71NSPD werd voor het eerst toegelaten op 03-02-2004 en is momenteel 22 jaar oud. De auto heeft een 3-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1198 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 5.9 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in blauw . Met een 983 kg leeggewicht en een maximale massa van 1550 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 25-07-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Volkswagen Polo wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 4 emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 245 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | 71NSPD, 71-NS-PD |
| Merk | Volkswagen |
| Model | Polo |
| Bouwjaar | 2004 |
| Vorm | Hatchback |
APK historie voor 71-NS-PD
Van deze Volkswagen Polo is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 25-07-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 23-07-2025 |
Vervangen onderdelen: Draaipunt onafhankelijke wielophanging te veel speling Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| 24-07-2024 |
Vervangen onderdelen: Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
| 14-07-2023 |
Vervangen onderdelen: Band beschadigd |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 71NSPD
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Volkswagen Polo. Ben je van plan om deze Volkswagen te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 71NSPD
Deze Volkswagen Polo is uitgerust met een krachtige 3-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1198 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 63.92 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Volkswagen Polo een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1083 kg |
| Massa ledig | 983 kg |
| Toegestaande max. massa | 1550 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 47 kW / 64 pk |
| Cilinderinhoud | 1198 liter |
| Aantal cilinders | 3 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 7,6 l/100km ( ±13 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 5,1 l/100km ( ±20 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±17 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 79 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 72 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
4050 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 142 g/km |
| Milieu klasse | 70/220*2001/100B |
| Emissiecode | 4 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 71-NS-PD
De huidige eigenaar van 71NSPD heeft deze Volkswagen sinds 25-11-2004 in bezit en heeft hem dus 21 jaar geleden gekocht. De Polo is voor het eerst op kenteken gezet op 03-02-2004 en is dus 22 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Volkswagen sinds 03-02-2004 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 71NSPD een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 25-11-2004 | Op deze datum is 71NSPD voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 03-02-2004 | Op deze datum is 71NSPD voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 03-02-2004 | Op deze datum is 71NSPD voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Volkswagen fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 71NSPD
De huidige eigenaar van deze Volkswagen is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Polo niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 71NSPD sinds 2004
Nieuw koste deze Polo € inclusief 3298 euro BPM. Gemiddeld verliest een Volkswagen zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € |
| Bruto BPM | € 3298 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 71NSPD nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Volkswagen voertuigen:
Reviews voor 71NSPD
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Volkswagen Polo. Heb jij ervaring met deze Volkswagen ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 71-NS-PD
Veel gestelde vragen over 71-NS-PD
Deze Volkswagen is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Polo:
Blader door alle tweedehands Volkswagen auto's
Ontdek andere Volkswagen voertuigen
Kenteken 71NSPD maakt deel uit van de Volkswagen familie.
Volkswagen, opgericht in 1937 in Duitsland, is een van de meest herkenbare automerken ter wereld. Het merk heeft een rijke geschiedenis die begon met de ontwikkeling van de iconische Volkswagen Kever, ontworpen door Ferdinand Porsche. Deze auto werd al snel een symbool van de naoorlogse opbouw en het economische wonder in Duitsland.