6TLG45 - Opel Zafira tourer uit 2014
Je bekijkt nu een Opel Zafira tourer met kenteken 6TLG45 . Ook bekend wel bekend als 6-TLG-45. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Zafira tourer deze. Dit voertuig is gebouwd in 2014 en heeft een apk tot 25-03-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Opel Zafira tourer
2014
25-03-2026
€ 32989
stationwagen
Samenvatting
Deze Opel Zafira tourer personenauto met kenteken 6TLG45 werd voor het eerst toegelaten op 19-03-2014 en is momenteel 12 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1598 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 4.1 L/100km gecombineerd. Let op: deze auto is momenteel niet WAM-verzekerd. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in blauw . Met een 1601 kg leeggewicht en een maximale massa van 2380 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. Let op: de APK van deze auto is verlopen op 25-03-2026. Een nieuwe keuring is noodzakelijk. Deze Opel Zafira tourer wordt aangedreven door Diesel en voldoet aan de EURO 6 T emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 276 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | 6TLG45, 6-TLG-45 |
| Merk | Opel |
| Model | Zafira tourer |
| Bouwjaar | 2014 |
| Vorm | Stationwagen |
Verkoophistorie 6TLG45
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Opel Zafira tourer.
| Kilometerstand | 286062 km |
| Vraagprijs | € 4499 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 6-TLG-45
Van deze Opel Zafira tourer is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 25-03-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 10-03-2023 |
Vervangen onderdelen: Band onvoldoende profiel |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 6TLG45
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Opel Zafira tourer. Ben je van plan om deze Opel te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 6TLG45
Deze Opel Zafira tourer is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Diesel motor. Met een cilinderinhoud van 1598 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 136.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Opel Zafira tourer een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1701 kg |
| Massa ledig | 1601 kg |
| Toegestaande max. massa | 2380 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 100 kW / 136 pk |
| Cilinderinhoud | 1598 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Diesel |
| Brandstof gebruik stad | 4,6 l/100km ( ±22 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 3,8 l/100km ( ±26 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±24 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 76 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3000 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 109 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*459/2012T |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 6-TLG-45
De huidige eigenaar van 6TLG45 heeft deze Opel sinds in bezit en heeft hem dus 1 seconde geleden gekocht. De Zafira tourer is voor het eerst op kenteken gezet op 19-03-2014 en is dus 12 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Opel sinds 19-03-2014 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 6TLG45 een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| Op deze datum is 6TLG45 voor het laatst van eigenaar gewisseld. | |
| 19-03-2014 | Op deze datum is 6TLG45 voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 19-03-2014 | Op deze datum is 6TLG45 voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Opel fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 6TLG45
De huidige eigenaar van deze Opel is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Zafira tourer niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 6TLG45 sinds 2014
Nieuw koste deze Zafira tourer € 32989 inclusief 5364 euro BPM. Gemiddeld verliest een Opel zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 32989 |
| Bruto BPM | € 5364 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 6TLG45 nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Opel voertuigen:
Reviews voor 6TLG45
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Opel Zafira tourer. Heb jij ervaring met deze Opel ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 6-TLG-45
Veel gestelde vragen over 6-TLG-45
Deze Opel is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Zafira tourer:
Blader door alle tweedehands Opel auto's
Ontdek andere Opel voertuigen
Kenteken 6TLG45 maakt deel uit van de Opel familie.
Opel, opgericht in 1862, is een Duits automerk dat al meer dan een eeuw bekend staat om zijn betrouwbare voertuigen. Het merk heeft een rijke geschiedenis die begon met de productie van naaimachines en later de ontwikkeling van fiets- en automobieltechnologie. In de loop der jaren heeft Opel zich gepositioneerd als een veelzijdige autofabrikant die een breed scala aan voertuigen aanbiedt, van kleine stadsauto's tot ruime gezinswagens en sportieve modellen.