6SKX63 - Opel Ampera uit 2013
Je bekijkt nu een Opel Ampera met kenteken 6SKX63 . Ook bekend wel bekend als 6-SKX-63. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Ampera deze. Dit voertuig is gebouwd in 2013 en heeft een apk tot 03-02-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Opel Ampera
2013
03-02-2027
€ 52489
hatchback
Samenvatting
Deze Opel Ampera personenauto met kenteken 6SKX63 werd voor het eerst toegelaten op 29-10-2013 en is momenteel 12 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1398 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Let op: deze auto is momenteel niet WAM-verzekerd. De hatchback uitvoering heeft 4 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in wit . Met een 1632 kg leeggewicht en een maximale massa van 2135 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 03-02-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Opel Ampera wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 5 J emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 269 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie 6SKX63
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Opel Ampera.
| Kilometerstand | 158895 km |
| Vraagprijs | € 7450 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 6-SKX-63
Van deze Opel Ampera is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 03-02-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 03-12-2025 |
Vervangen onderdelen: Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| 03-02-2025 |
Vervangen onderdelen: Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 01-02-2024 |
Vervangen onderdelen: Band onvoldoende profiel |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 6SKX63
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Opel Ampera. Ben je van plan om deze Opel te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 6SKX63
Deze Opel Ampera is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1398 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 85.68 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 4 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Opel Ampera een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1732 kg |
| Massa ledig | 1632 kg |
| Toegestaande max. massa | 2135 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 63 kW / 86 pk |
| Cilinderinhoud | 1398 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 48 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 69 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*459/2012J |
| Emissiecode | 5 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 6-SKX-63
De huidige eigenaar van 6SKX63 heeft deze Opel sinds in bezit en heeft hem dus 1 seconde geleden gekocht. De Ampera is voor het eerst op kenteken gezet op 29-10-2013 en is dus 12 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Opel sinds 29-10-2013 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 6SKX63 een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| Op deze datum is 6SKX63 voor het laatst van eigenaar gewisseld. | |
| 29-10-2013 | Op deze datum is 6SKX63 voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 29-10-2013 | Op deze datum is 6SKX63 voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Opel fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 6SKX63
De huidige eigenaar van deze Opel is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Ampera niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 6SKX63 sinds 2013
Nieuw koste deze Ampera € 52489 inclusief euro BPM. Gemiddeld verliest een Opel zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 52489 |
| Bruto BPM | € |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 6SKX63 nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Opel voertuigen:
Reviews voor 6SKX63
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Opel Ampera. Heb jij ervaring met deze Opel ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 6-SKX-63
Veel gestelde vragen over 6-SKX-63
Deze Opel is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Ampera:
Blader door alle tweedehands Opel auto's
Ontdek andere Opel voertuigen
Kenteken 6SKX63 maakt deel uit van de Opel familie.
Opel, opgericht in 1862, is een Duits automerk dat al meer dan een eeuw bekend staat om zijn betrouwbare voertuigen. Het merk heeft een rijke geschiedenis die begon met de productie van naaimachines en later de ontwikkeling van fiets- en automobieltechnologie. In de loop der jaren heeft Opel zich gepositioneerd als een veelzijdige autofabrikant die een breed scala aan voertuigen aanbiedt, van kleine stadsauto's tot ruime gezinswagens en sportieve modellen.