6KFN62 - Audi A6 limousine hybrid uit 2013
Je bekijkt nu een Audi A6 limousine hybrid met kenteken 6KFN62 . Ook bekend wel bekend als 6-KFN-62. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze A6 limousine hybrid deze. Dit voertuig is gebouwd in 2013 en heeft een apk tot 07-07-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Audi A6 limousine hybrid
2013
07-07-2026
€ 52128
sedan
Samenvatting
Deze Audi A6 limousine hybrid personenauto met kenteken 6KFN62 werd voor het eerst toegelaten op 05-04-2013 en is momenteel 13 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1984 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 6.2 L/100km gecombineerd. Let op: deze auto is momenteel niet WAM-verzekerd. De sedan uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in bruin . Met een 1745 kg leeggewicht en een maximale massa van 2320 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 07-07-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Audi A6 limousine hybrid wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 5 F emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 292 cm wielbasis en een elegante sedan carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | 6KFN62, 6-KFN-62 |
| Merk | Audi |
| Model | A6 limousine hybrid |
| Bouwjaar | 2013 |
| Vorm | Sedan |
Verkoophistorie 6KFN62
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Audi A6 limousine hybrid.
| Kilometerstand | 196000 km |
| Vraagprijs | € 11500 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 6-KFN-62
Van deze Audi A6 limousine hybrid is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 07-07-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 6KFN62
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Audi A6 limousine hybrid. Ben je van plan om deze Audi te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 6KFN62
Deze Audi A6 limousine hybrid is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1984 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 210.80 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Audi A6 limousine hybrid een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1845 kg |
| Massa ledig | 1745 kg |
| Toegestaande max. massa | 2320 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 155 kW / 211 pk |
| Cilinderinhoud | 1984 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 6,2 l/100km ( ±16 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 6,2 l/100km ( ±16 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±16 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 68 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 71 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 145 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*692/2008F |
| Emissiecode | 5 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 6-KFN-62
De huidige eigenaar van 6KFN62 heeft deze Audi sinds 15-12-2025 in bezit en heeft hem dus 4 maanden geleden gekocht. De A6 limousine hybrid is voor het eerst op kenteken gezet op 05-04-2013 en is dus 13 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Audi sinds 05-04-2013 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 6KFN62 een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 15-12-2025 | Op deze datum is 6KFN62 voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 05-04-2013 | Op deze datum is 6KFN62 voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 05-04-2013 | Op deze datum is 6KFN62 voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Audi fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 6KFN62
De huidige eigenaar van deze Audi is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de A6 limousine hybrid niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 6KFN62 sinds 2013
Nieuw koste deze A6 limousine hybrid € 52128 inclusief 6365 euro BPM. Gemiddeld verliest een Audi zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 52128 |
| Bruto BPM | € 6365 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 6KFN62 nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Audi voertuigen:
Reviews voor 6KFN62
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Audi A6 limousine hybrid. Heb jij ervaring met deze Audi ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 6-KFN-62
Veel gestelde vragen over 6-KFN-62
Deze Audi is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de A6 limousine hybrid:
Blader door alle tweedehands Audi auto's
Ontdek andere Audi voertuigen
Kenteken 6KFN62 maakt deel uit van de Audi familie.
Audi is een gerenommeerd Duits automerk dat sinds zijn oprichting in 1909 bekend staat om zijn innovatieve technologie en hoogwaardige productie. Het merk maakt deel uit van de Volkswagen Groep en heeft zijn hoofdkantoor in Ingolstadt, Beieren. Audi staat vooral bekend om zijn luxe voertuigen, die zowel prestaties als comfort combineren.