69ZPD2 - Mazda 2 uit 2013
Je bekijkt nu een Mazda 2 met kenteken 69ZPD2 . Ook bekend wel bekend als 69-ZPD-2. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze 2 deze. Dit voertuig is gebouwd in 2013 en heeft een apk tot 27-02-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Mazda 2
2013
27-02-2027
€ 16540
hatchback
Samenvatting
Deze Mazda 2 personenauto met kenteken 69ZPD2 werd voor het eerst toegelaten op 27-02-2013 en is momenteel 13 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1349 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 6.5 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 988 kg leeggewicht en een maximale massa van 1485 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 27-02-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Mazda 2 wordt aangedreven door LPG en voldoet aan de EURO 5 F emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 249 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie 69ZPD2
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Mazda 2.
| Kilometerstand | 115589 km |
| Vraagprijs | € 6250 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 69-ZPD-2
Van deze Mazda 2 is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 27-02-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 14-02-2025 |
Vervangen onderdelen: Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont |
| 16-01-2023 |
Vervangen onderdelen: Schokdemper werkt niet (goed) |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 69ZPD2
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Mazda 2. Ben je van plan om deze Mazda te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 69ZPD2
Deze Mazda 2 is uitgerust met een krachtige 4-cilinder LPG motor. Met een cilinderinhoud van 1349 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 84.32 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Mazda 2 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1088 kg |
| Massa ledig | 988 kg |
| Toegestaande max. massa | 1485 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 62 kW / 84 pk |
| Cilinderinhoud | 1349 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | LPG |
| Brandstof gebruik stad | 8,3 l/100km ( ±12 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 5,4 l/100km ( ±19 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±15 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 77 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 102 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*459/2012F |
| Emissiecode | 5 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 69-ZPD-2
De huidige eigenaar van 69ZPD2 heeft deze Mazda sinds 15-07-2025 in bezit en heeft hem dus 10 maanden geleden gekocht. De 2 is voor het eerst op kenteken gezet op 27-02-2013 en is dus 13 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Mazda sinds 27-02-2013 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 69ZPD2 een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 15-07-2025 | Op deze datum is 69ZPD2 voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 27-02-2013 | Op deze datum is 69ZPD2 voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 27-02-2013 | Op deze datum is 69ZPD2 voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Mazda fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 69ZPD2
De huidige eigenaar van deze Mazda is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de 2 niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 69ZPD2 sinds 2013
Nieuw koste deze 2 € 16540 inclusief euro BPM. Gemiddeld verliest een Mazda zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 16540 |
| Bruto BPM | € |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 69ZPD2 nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Mazda voertuigen:
Reviews voor 69ZPD2
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Mazda 2. Heb jij ervaring met deze Mazda ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 69-ZPD-2
Veel gestelde vragen over 69-ZPD-2
Deze Mazda is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de 2:
Blader door alle tweedehands Mazda auto's
Ontdek andere Mazda voertuigen
Kenteken 69ZPD2 maakt deel uit van de Mazda familie.
Mazda is een Japanse autobouwer die sinds de oprichting in 1920 een opvallende plaats in de autowereld heeft verworven. Het merk, dat oorspronkelijk begon als producent van koloniale producten zoals kurk en later overging naar de autoproductie, is tegenwoordig vooral bekend om zijn innovatieve technologieën en sportieve rijervaringen.