68XLV5 - Hyundai I 30cw uit 2012
Je bekijkt nu een Hyundai I 30cw met kenteken 68XLV5 . Ook bekend wel bekend als 68-XLV-5. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze I 30cw deze. Dit voertuig is gebouwd in 2012 en heeft een apk tot 01-07-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Hyundai I 30cw
2012
01-07-2026
€ 18255
MPV
Samenvatting
Deze Hyundai I 30cw personenauto met kenteken 68XLV5 werd voor het eerst toegelaten op 29-06-2012 en is momenteel 13 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1591 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 6.1 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De MPV uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in bruin . Met een 1211 kg leeggewicht en een maximale massa van 1820 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 01-07-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Hyundai I 30cw wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 5 F emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 270 cm wielbasis en een elegante MPV carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie 68XLV5
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Hyundai I 30cw.
| Kilometerstand | 126182 km |
| Vraagprijs | € 6450 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 68-XLV-5
Van deze Hyundai I 30cw is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 01-07-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 22-06-2023 |
Vervangen onderdelen: Remvertraging bedrijfsrem slecht (< 50% awet) |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 68XLV5
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Hyundai I 30cw. Ben je van plan om deze Hyundai te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 68XLV5
Deze Hyundai I 30cw is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1591 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 126.48 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Hyundai I 30cw een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1311 kg |
| Massa ledig | 1211 kg |
| Toegestaande max. massa | 1820 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 93 kW / 126 pk |
| Cilinderinhoud | 1591 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 7,3 l/100km ( ±14 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 5,4 l/100km ( ±19 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±16 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 83 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
4725 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 142 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*692/2008F |
| Emissiecode | 5 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 68-XLV-5
De huidige eigenaar van 68XLV5 heeft deze Hyundai sinds 22-08-2025 in bezit en heeft hem dus 8 maanden geleden gekocht. De I 30cw is voor het eerst op kenteken gezet op 29-06-2012 en is dus 13 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Hyundai sinds 29-06-2012 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 68XLV5 een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 22-08-2025 | Op deze datum is 68XLV5 voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 29-06-2012 | Op deze datum is 68XLV5 voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 29-06-2012 | Op deze datum is 68XLV5 voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Hyundai fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 68XLV5
De huidige eigenaar van deze Hyundai is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de I 30cw niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 68XLV5 sinds 2012
Nieuw koste deze I 30cw € 18255 inclusief 3897 euro BPM. Gemiddeld verliest een Hyundai zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 18255 |
| Bruto BPM | € 3897 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 68XLV5 nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Hyundai voertuigen:
Reviews voor 68XLV5
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Hyundai I 30cw. Heb jij ervaring met deze Hyundai ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 68-XLV-5
Veel gestelde vragen over 68-XLV-5
Deze Hyundai is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de I 30cw:
Blader door alle tweedehands Hyundai auto's
Ontdek andere Hyundai voertuigen
Kenteken 68XLV5 maakt deel uit van de Hyundai familie.
Hyundai is een Zuid-Koreaanse autofabrikant die in 1967 werd opgericht en sindsdien is uitgegroeid tot een van de grootste autoconstructeurs ter wereld. Met zijn hoofdkantoor in Seoel, staat Hyundai bekend om zijn innovatieve benadering van autotechnologie en ontwerp. De fabrikant heeft een breed scala aan voertuigen in zijn assortiment, van compacte stadsauto's tot ruime SUV's en elektrische voertuigen.