68TFFR - Mazda Mx-5 uit 2002
Je bekijkt nu een Mazda Mx-5 met kenteken 68TFFR . Ook bekend wel bekend als 68-TF-FR. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Mx-5 deze. Dit voertuig is gebouwd in 2002 en heeft een apk tot 05-07-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Mazda Mx-5
2002
05-07-2026
€ Onbekend
cabriolet
Samenvatting
Deze Mazda Mx-5 personenauto met kenteken 68TFFR werd voor het eerst toegelaten op 27-06-2002 en is momenteel 23 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1598 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 8.1 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De cabriolet uitvoering heeft 2 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1010 kg leeggewicht en een maximale massa van 1255 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 05-07-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Mazda Mx-5 wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 3 emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 227 cm wielbasis en een elegante cabriolet carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie 68TFFR
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Mazda Mx-5.
| Kilometerstand | 235000 km |
| Vraagprijs | € 5000 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 68-TF-FR
Van deze Mazda Mx-5 is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 05-07-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 22-05-2025 |
Vervangen onderdelen: Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 04-07-2023 |
Vervangen onderdelen: Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 68TFFR
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Mazda Mx-5. Ben je van plan om deze Mazda te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 68TFFR
Deze Mazda Mx-5 is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1598 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 110.16 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 2 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Mazda Mx-5 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1110 kg |
| Massa ledig | 1010 kg |
| Toegestaande max. massa | 1255 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 81 kW / 110 pk |
| Cilinderinhoud | 1598 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 10,8 l/100km ( ±9 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 6,6 l/100km ( ±15 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±12 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 86 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 72 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
4875 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 196 g/km |
| Milieu klasse | 70/220*1999/102A |
| Emissiecode | 3 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 68-TF-FR
De huidige eigenaar van 68TFFR heeft deze Mazda sinds 25-09-2025 in bezit en heeft hem dus 6 maanden geleden gekocht. De Mx-5 is voor het eerst op kenteken gezet op 27-06-2002 en is dus 23 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Mazda sinds 29-07-2006 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is 68TFFR een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 25-09-2025 | Op deze datum is 68TFFR voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 29-07-2006 | Op deze datum is 68TFFR voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 27-06-2002 | Op deze datum is 68TFFR voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Mazda fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 68TFFR
De huidige eigenaar van deze Mazda is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Mx-5 niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 68TFFR sinds 2002
Nieuw koste deze Mx-5 € inclusief 7161 euro BPM. Gemiddeld verliest een Mazda zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € |
| Bruto BPM | € 7161 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 68TFFR nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Mazda voertuigen:
Reviews voor 68TFFR
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Mazda Mx-5. Heb jij ervaring met deze Mazda ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 68-TF-FR
Veel gestelde vragen over 68-TF-FR
Deze Mazda is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Mx-5:
Blader door alle tweedehands Mazda auto's
Ontdek andere Mazda voertuigen
Kenteken 68TFFR maakt deel uit van de Mazda familie.
Mazda is een Japanse autofabrikant met een rijke geschiedenis die teruggaat tot 1920. Het bedrijf begon oorspronkelijk als een producent van houtproducten en schakelde later over op het maken van voertuigen. In 1931 introduceerde Mazda zijn eerste auto, de Mazda-Go, een driewielige vrachtwagen die al snel populair werd in Japan.