67ZNL7 - Citroën Ds3 uit 2013
Je bekijkt nu een Citroën Ds3 met kenteken 67ZNL7 . Ook bekend wel bekend als 67-ZNL-7. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Ds3 deze. Dit voertuig is gebouwd in 2013 en heeft een apk tot 11-07-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Citroën Ds3
2013
11-07-2026
€ 21422
hatchback
Samenvatting
Deze Citroën Ds3 personenauto met kenteken 67ZNL7 werd voor het eerst toegelaten op 27-02-2013 en is momenteel 13 jaar oud. De auto heeft een 3-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1199 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 4.5 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 950 kg leeggewicht en een maximale massa van 1496 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 11-07-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Citroën Ds3 wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 5 F emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 245 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie 67ZNL7
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Citroën Ds3.
| Kilometerstand | 156064 km |
| Vraagprijs | € 4950 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 67-ZNL-7
Van deze Citroën Ds3 is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 11-07-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 26-02-2024 |
Vervangen onderdelen: Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt Stadslicht werkt niet (goed) |
| 03-03-2023 |
Vervangen onderdelen: Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt Stadslicht werkt niet (goed) |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 67ZNL7
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Citroën Ds3. Ben je van plan om deze Citroën te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 67ZNL7
Deze Citroën Ds3 is uitgerust met een krachtige 3-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1199 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 81.60 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Citroën Ds3 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1050 kg |
| Massa ledig | 950 kg |
| Toegestaande max. massa | 1496 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 60 kW / 82 pk |
| Cilinderinhoud | 1199 liter |
| Aantal cilinders | 3 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 5,5 l/100km ( ±18 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 3,9 l/100km ( ±26 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±22 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 74 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 102 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*566/2011F |
| Emissiecode | 5 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 67-ZNL-7
De huidige eigenaar van 67ZNL7 heeft deze Citroën sinds 25-07-2025 in bezit en heeft hem dus 9 maanden geleden gekocht. De Ds3 is voor het eerst op kenteken gezet op 27-02-2013 en is dus 13 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Citroën sinds 27-02-2013 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 67ZNL7 een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 25-07-2025 | Op deze datum is 67ZNL7 voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 27-02-2013 | Op deze datum is 67ZNL7 voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 27-02-2013 | Op deze datum is 67ZNL7 voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Citroën fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 67ZNL7
De huidige eigenaar van deze Citroën is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Ds3 niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 67ZNL7 sinds 2013
Nieuw koste deze Ds3 € 21422 inclusief euro BPM. Gemiddeld verliest een Citroën zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 21422 |
| Bruto BPM | € |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 67ZNL7 nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Citroën voertuigen:
Reviews voor 67ZNL7
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Citroën Ds3. Heb jij ervaring met deze Citroën ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 67-ZNL-7
Veel gestelde vragen over 67-ZNL-7
Deze Citroën is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Ds3:
Blader door alle tweedehands Citroën auto's
Ontdek andere Citroën voertuigen
Kenteken 67ZNL7 maakt deel uit van de Citroën familie.
Citroën is een Franse autobouwer die in 1919 werd opgericht door André Citroën. Het merk staat bekend om zijn innovatieve ontwerpen en technologieën, waarmee het de autowereld keer op keer heeft verrast. Citroën heeft een rijke geschiedenis en heeft verschillende iconische modellen voortgebracht, zoals de Citroën Traction Avant, die in de jaren 30 werd gelanceerd en baanbrekende technologieën introduceerde, zoals voorwielaandrijving en een volledig gesloten carrosserie.