67ZBSR - Renault Trafic uit 2008
Je bekijkt nu een Renault Trafic met kenteken 67ZBSR . Ook bekend wel bekend als 67-ZB-SR. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Trafic deze. Dit voertuig is gebouwd in 2008 en heeft een apk tot 30-08-2025.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Renault Trafic
2008
30-08-2025
€ Onbekend
MPV
Samenvatting
Deze Renault Trafic personenauto met kenteken 67ZBSR werd voor het eerst toegelaten op 30-01-2008 en is momenteel 18 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1995 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 8.4 L/100km gecombineerd. Let op: deze auto is momenteel niet WAM-verzekerd. De MPV uitvoering heeft 9 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1896 kg leeggewicht en een maximale massa van 2890 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. Let op: de APK van deze auto is verlopen op 30-08-2025. Een nieuwe keuring is noodzakelijk. Deze Renault Trafic wordt aangedreven door Diesel en voldoet aan de EURO 4 emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 310 cm wielbasis en een elegante MPV carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie 67ZBSR
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Renault Trafic.
| Kilometerstand | 218976 km |
| Vraagprijs | € 5950 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 67-ZB-SR
Van deze Renault Trafic is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 30-08-2025 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 30-08-2024 |
Vervangen onderdelen: Band beschadigd Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 11-07-2023 |
Vervangen onderdelen: Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 67ZBSR
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Renault Trafic. Ben je van plan om deze Renault te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 67ZBSR
Deze Renault Trafic is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Diesel motor. Met een cilinderinhoud van 1995 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 89.76 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 9 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Renault Trafic een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal zitplaatsen | 9 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1996 kg |
| Massa ledig | 1896 kg |
| Toegestaande max. massa | 2890 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 66 kW / 90 pk |
| Cilinderinhoud | 1995 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Diesel |
| Brandstof gebruik stad | 10,2 l/100km ( ±10 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 7,4 l/100km ( ±14 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±12 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 75 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
2625 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 224 g/km |
| Milieu klasse | 70/220*2003/76B |
| Emissiecode | 4 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 67-ZB-SR
De huidige eigenaar van 67ZBSR heeft deze Renault sinds in bezit en heeft hem dus 1 seconde geleden gekocht. De Trafic is voor het eerst op kenteken gezet op 30-01-2008 en is dus 18 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Renault sinds 30-01-2008 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 67ZBSR een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| Op deze datum is 67ZBSR voor het laatst van eigenaar gewisseld. | |
| 30-01-2008 | Op deze datum is 67ZBSR voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 30-01-2008 | Op deze datum is 67ZBSR voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Renault fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 67ZBSR
De huidige eigenaar van deze Renault is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Trafic niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 67ZBSR sinds 2008
Nieuw koste deze Trafic € inclusief 10147 euro BPM. Gemiddeld verliest een Renault zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € |
| Bruto BPM | € 10147 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 67ZBSR nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Renault voertuigen:
Reviews voor 67ZBSR
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Renault Trafic. Heb jij ervaring met deze Renault ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 67-ZB-SR
Veel gestelde vragen over 67-ZB-SR
Deze Renault is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Trafic:
Blader door alle tweedehands Renault auto's
Ontdek andere Renault voertuigen
Kenteken 67ZBSR maakt deel uit van de Renault familie.
Renault is een Franse autofabrikant die in 1899 werd opgericht door de gebroeders Renault. Het merk heeft sinds zijn oprichting een belangrijke rol gespeeld in de automobiliteitsindustrie, met een focus op innovaties, veiligheid en toegankelijkheid. Renault staat bekend om zijn diverse aanbod van voertuigen, van compacte stadsauto’s tot ruime gezinswagens en elektrische voertuigen.