67KRR5 - Volkswagen Polo uit 2010
Je bekijkt nu een Volkswagen Polo met kenteken 67KRR5 . Ook bekend wel bekend als 67-KRR-5. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Polo deze. Dit voertuig is gebouwd in 2010 en heeft een apk tot 11-11-2025.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Volkswagen Polo
2010
11-11-2025
€ 21973
hatchback
Samenvatting
Deze Volkswagen Polo personenauto met kenteken 67KRR5 werd voor het eerst toegelaten op 11-03-2010 en is momenteel 16 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1598 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 4.2 L/100km gecombineerd. Let op: deze auto is momenteel niet WAM-verzekerd. De hatchback uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1057 kg leeggewicht en een maximale massa van 1650 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. Let op: de APK van deze auto is verlopen op 11-11-2025. Een nieuwe keuring is noodzakelijk. Deze Volkswagen Polo wordt aangedreven door Diesel en voldoet aan de EURO 5 A emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 246 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | 67KRR5, 67-KRR-5 |
| Merk | Volkswagen |
| Model | Polo |
| Bouwjaar | 2010 |
| Vorm | Hatchback |
Verkoophistorie 67KRR5
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Volkswagen Polo.
| Kilometerstand | 241386 km |
| Vraagprijs | € 2950 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 67-KRR-5
Van deze Volkswagen Polo is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 11-11-2025 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 01-11-2024 |
Vervangen onderdelen: Bandenspanning niet op juiste waarde Stadslicht werkt niet (goed) |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 67KRR5
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Volkswagen Polo. Ben je van plan om deze Volkswagen te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 67KRR5
Deze Volkswagen Polo is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Diesel motor. Met een cilinderinhoud van 1598 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 74.80 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Volkswagen Polo een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1157 kg |
| Massa ledig | 1057 kg |
| Toegestaande max. massa | 1650 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 55 kW / 75 pk |
| Cilinderinhoud | 1598 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Diesel |
| Brandstof gebruik stad | 5,1 l/100km ( ±20 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 3,6 l/100km ( ±28 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±24 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 76 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
2500 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 109 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*692/2008A |
| Emissiecode | 5 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 67-KRR-5
De huidige eigenaar van 67KRR5 heeft deze Volkswagen sinds in bezit en heeft hem dus 1 seconde geleden gekocht. De Polo is voor het eerst op kenteken gezet op 11-03-2010 en is dus 16 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Volkswagen sinds 11-03-2010 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 67KRR5 een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| Op deze datum is 67KRR5 voor het laatst van eigenaar gewisseld. | |
| 11-03-2010 | Op deze datum is 67KRR5 voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 11-03-2010 | Op deze datum is 67KRR5 voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Volkswagen fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 67KRR5
De huidige eigenaar van deze Volkswagen is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Polo niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 67KRR5 sinds 2010
Nieuw koste deze Polo € 21973 inclusief 4520 euro BPM. Gemiddeld verliest een Volkswagen zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 21973 |
| Bruto BPM | € 4520 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 67KRR5 nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Volkswagen voertuigen:
Reviews voor 67KRR5
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Volkswagen Polo. Heb jij ervaring met deze Volkswagen ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 67-KRR-5
Veel gestelde vragen over 67-KRR-5
Deze Volkswagen is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Polo:
Blader door alle tweedehands Volkswagen auto's
Ontdek andere Volkswagen voertuigen
Kenteken 67KRR5 maakt deel uit van de Volkswagen familie.
Volkswagen, opgericht in 1937 in Duitsland, is een van de meest herkenbare automerken ter wereld. Het merk heeft een rijke geschiedenis die begon met de ontwikkeling van de iconische Volkswagen Kever, ontworpen door Ferdinand Porsche. Deze auto werd al snel een symbool van de naoorlogse opbouw en het economische wonder in Duitsland.