66LFP5 - BMW X1 sdrive 18i uit 2010
Je bekijkt nu een BMW X1 sdrive 18i met kenteken 66LFP5 . Ook bekend wel bekend als 66-LFP-5. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze X1 sdrive 18i deze. Dit voertuig is gebouwd in 2010 en heeft een apk tot 09-12-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
BMW X1 sdrive 18i
2010
09-12-2026
€ 50295
stationwagen
Samenvatting
Deze BMW X1 sdrive 18i personenauto met kenteken 66LFP5 werd voor het eerst toegelaten op 03-04-2010 en is momenteel 16 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1995 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 8.4 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in zwart . Met een 1430 kg leeggewicht en een maximale massa van 2010 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 09-12-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze BMW X1 sdrive 18i wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 5 A emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 276 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | 66LFP5, 66-LFP-5 |
| Merk | BMW |
| Model | X1 sdrive 18i |
| Bouwjaar | 2010 |
| Vorm | Stationwagen |
Verkoophistorie 66LFP5
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze BMW X1 sdrive 18i.
| Kilometerstand | 182933 km |
| Vraagprijs | € 7949 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 66-LFP-5
Van deze BMW X1 sdrive 18i is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 09-12-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 09-12-2025 |
Vervangen onderdelen: Stofhoes stuurinrichting ondeugdelijk bevestigd |
| 01-11-2024 |
Vervangen onderdelen: Stadslicht werkt niet (goed) Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 09-10-2023 |
Vervangen onderdelen: Dimlicht onjuist afgesteld |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 66LFP5
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze BMW X1 sdrive 18i. Ben je van plan om deze BMW te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 66LFP5
Deze BMW X1 sdrive 18i is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1995 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 149.60 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze BMW X1 sdrive 18i een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1530 kg |
| Massa ledig | 1430 kg |
| Toegestaande max. massa | 2010 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 110 kW / 150 pk |
| Cilinderinhoud | 1995 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 11,5 l/100km ( ±9 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 6,6 l/100km ( ±15 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±12 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 77 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 195 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*692/2008A |
| Emissiecode | 5 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 66-LFP-5
De huidige eigenaar van 66LFP5 heeft deze BMW sinds 12-12-2025 in bezit en heeft hem dus 4 maanden geleden gekocht. De X1 sdrive 18i is voor het eerst op kenteken gezet op 03-04-2010 en is dus 16 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze BMW sinds 03-04-2010 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 66LFP5 een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 12-12-2025 | Op deze datum is 66LFP5 voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 03-04-2010 | Op deze datum is 66LFP5 voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 03-04-2010 | Op deze datum is 66LFP5 voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de BMW fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 66LFP5
De huidige eigenaar van deze BMW is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de X1 sdrive 18i niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 66LFP5 sinds 2010
Nieuw koste deze X1 sdrive 18i € 50295 inclusief 11837 euro BPM. Gemiddeld verliest een BMW zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 50295 |
| Bruto BPM | € 11837 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 66LFP5 nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke BMW voertuigen:
Reviews voor 66LFP5
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze BMW X1 sdrive 18i. Heb jij ervaring met deze BMW ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 66-LFP-5
Veel gestelde vragen over 66-LFP-5
Deze BMW is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de X1 sdrive 18i:
Blader door alle tweedehands BMW auto's
Ontdek andere BMW voertuigen
Kenteken 66LFP5 maakt deel uit van de BMW familie.
BMW, of Bayerische Motoren Werke, is een Duits automerk dat wereldwijd bekend staat om zijn hoogwaardige voertuigen die zowel prestatie als luxe combineren. Het bedrijf werd opgericht in 1916 en begon oorspronkelijk met het produceren van vliegtuigmotoren. Na de Eerste Wereldoorlog verschoof BMW zijn focus naar de productie van motorfietsen en later naar auto's.