64ZSHS - Fiat Panda uit 2008
Je bekijkt nu een Fiat Panda met kenteken 64ZSHS . Ook bekend wel bekend als 64-ZS-HS. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Panda deze. Dit voertuig is gebouwd in 2008 en heeft een apk tot 27-06-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Fiat Panda
2008
27-06-2026
€ Onbekend
hatchback
Samenvatting
Deze Fiat Panda personenauto met kenteken 64ZSHS werd voor het eerst toegelaten op 20-05-2008 en is momenteel 17 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1242 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 5.5 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 4 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in beige . Met een 835 kg leeggewicht en een maximale massa van 1305 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 27-06-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Fiat Panda wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 4 emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 230 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie 64ZSHS
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Fiat Panda.
| Kilometerstand | 105467 km |
| Vraagprijs | € 3250 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 64-ZS-HS
Van deze Fiat Panda is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 27-06-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 27-06-2025 |
Vervangen onderdelen: Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse As of wielgeleidingselement ondeugdelijk Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan Stadslicht werkt niet (goed) |
| 17-05-2024 |
Vervangen onderdelen: Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 15-05-2023 |
Vervangen onderdelen: Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 64ZSHS
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Fiat Panda. Ben je van plan om deze Fiat te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 64ZSHS
Deze Fiat Panda is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1242 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 59.84 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 4 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Fiat Panda een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 935 kg |
| Massa ledig | 835 kg |
| Toegestaande max. massa | 1305 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 44 kW / 60 pk |
| Cilinderinhoud | 1242 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 7,0 l/100km ( ±14 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 4,6 l/100km ( ±22 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±18 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 80 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 70 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 129 g/km |
| Milieu klasse | 70/220*2003/76B |
| Emissiecode | 4 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 64-ZS-HS
De huidige eigenaar van 64ZSHS heeft deze Fiat sinds 27-12-2025 in bezit en heeft hem dus 4 maanden geleden gekocht. De Panda is voor het eerst op kenteken gezet op 20-05-2008 en is dus 17 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Fiat sinds 20-05-2008 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 64ZSHS een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 27-12-2025 | Op deze datum is 64ZSHS voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 20-05-2008 | Op deze datum is 64ZSHS voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 20-05-2008 | Op deze datum is 64ZSHS voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Fiat fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 64ZSHS
De huidige eigenaar van deze Fiat is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Panda niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 64ZSHS sinds 2008
Nieuw koste deze Panda € inclusief 1811 euro BPM. Gemiddeld verliest een Fiat zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € |
| Bruto BPM | € 1811 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 64ZSHS nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Fiat voertuigen:
Reviews voor 64ZSHS
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Fiat Panda. Heb jij ervaring met deze Fiat ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 64-ZS-HS
Veel gestelde vragen over 64-ZS-HS
Deze Fiat is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Panda:
Blader door alle tweedehands Fiat auto's
Ontdek andere Fiat voertuigen
Kenteken 64ZSHS maakt deel uit van de Fiat familie.
Fiat, opgericht in 1899 in Turijn, Italië, is een van de oudste en meest iconische automerken ter wereld. De naam Fiat staat voor "Fabbrica Italiana Automobili Torino" en heeft door de jaren heen een belangrijke rol gespeeld in de ontwikkeling van de autotechnologie en -design. Het merk staat bekend om zijn innovatieve en compacte voertuigen, die vaak gericht zijn op stedelijke mobiliteit.