62RNTK - BMW X reihe uit 2005
Je bekijkt nu een BMW X reihe met kenteken 62RNTK . Ook bekend wel bekend als 62-RN-TK. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze X reihe deze. Dit voertuig is gebouwd in 2005 en heeft een apk tot 15-07-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
BMW X reihe
2005
15-07-2026
€ 83393
stationwagen
Samenvatting
Deze BMW X reihe personenauto met kenteken 62RNTK werd voor het eerst toegelaten op 22-06-2005 en is momenteel 20 jaar oud. De auto heeft een 6-cilinder motor met een cilinderinhoud van 2979 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 12.9 L/100km gecombineerd. Let op: deze auto is momenteel niet WAM-verzekerd. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in zwart . Met een 1995 kg leeggewicht en een maximale massa van 2620 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 15-07-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze BMW X reihe wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 3 emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 282 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie 62RNTK
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze BMW X reihe.
| Kilometerstand | 550111 km |
| Vraagprijs | € 3990 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 62-RN-TK
Van deze BMW X reihe is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 15-07-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 13-06-2025 |
Vervangen onderdelen: Bevestiging aandrijving ondeugdelijk Stadslicht werkt niet (goed) Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 27-06-2024 |
Vervangen onderdelen: Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
| 14-07-2023 |
Vervangen onderdelen: Fusee(kogel) te veel speling Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 62RNTK
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze BMW X reihe. Ben je van plan om deze BMW te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 62RNTK
Deze BMW X reihe is uitgerust met een krachtige 6-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 2979 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 231.20 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze BMW X reihe een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 2095 kg |
| Massa ledig | 1995 kg |
| Toegestaande max. massa | 2620 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 170 kW / 231 pk |
| Cilinderinhoud | 2979 liter |
| Aantal cilinders | 6 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 18,1 l/100km ( ±6 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 9,9 l/100km ( ±10 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±8 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 86 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 75 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
4425 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 312 g/km |
| Milieu klasse | 70/220*2001/100A |
| Emissiecode | 3 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 62-RN-TK
De huidige eigenaar van 62RNTK heeft deze BMW sinds in bezit en heeft hem dus 1 seconde geleden gekocht. De X reihe is voor het eerst op kenteken gezet op 22-06-2005 en is dus 20 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze BMW sinds 22-06-2005 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 62RNTK een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| Op deze datum is 62RNTK voor het laatst van eigenaar gewisseld. | |
| 22-06-2005 | Op deze datum is 62RNTK voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 22-06-2005 | Op deze datum is 62RNTK voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de BMW fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 62RNTK
De huidige eigenaar van deze BMW is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de X reihe niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 62RNTK sinds 2005
Nieuw koste deze X reihe € 83393 inclusief 21840 euro BPM. Gemiddeld verliest een BMW zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 83393 |
| Bruto BPM | € 21840 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 62RNTK nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke BMW voertuigen:
Reviews voor 62RNTK
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze BMW X reihe. Heb jij ervaring met deze BMW ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 62-RN-TK
Veel gestelde vragen over 62-RN-TK
Deze BMW is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de X reihe:
Blader door alle tweedehands BMW auto's
Ontdek andere BMW voertuigen
Kenteken 62RNTK maakt deel uit van de BMW familie.
BMW, oftewel Bayerische Motoren Werke, is een iconisch Duits automerk dat zijn oorsprong vindt in 1916. Oorspronkelijk gestart als fabrikant van vliegtuigmotoren, heeft BMW zich door de jaren heen ontwikkeld tot een toonaangevende speler in de automotive sector. Het merk staat wereldwijd bekend om zijn technische innovaties, sportieve rijervaring en luxe voertuigen.