62PHGF - Volkswagen Polo uit 2004
Je bekijkt nu een Volkswagen Polo met kenteken 62PHGF . Ook bekend wel bekend als 62-PH-GF. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Polo deze. Dit voertuig is gebouwd in 2004 en heeft een apk tot 05-11-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Volkswagen Polo
2004
05-11-2026
€ Onbekend
hatchback
Samenvatting
Deze Volkswagen Polo personenauto met kenteken 62PHGF werd voor het eerst toegelaten op 24-06-2004 en is momenteel 21 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1390 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 7.5 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1028 kg leeggewicht en een maximale massa van 1600 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 05-11-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Volkswagen Polo wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 4 emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 245 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | 62PHGF, 62-PH-GF |
| Merk | Volkswagen |
| Model | Polo |
| Bouwjaar | 2004 |
| Vorm | Hatchback |
APK historie voor 62-PH-GF
Van deze Volkswagen Polo is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 05-11-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 21-06-2024 |
Vervangen onderdelen: Remlicht werkt niet (goed) |
| 05-07-2023 |
Vervangen onderdelen: Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 62PHGF
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Volkswagen Polo. Ben je van plan om deze Volkswagen te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 62PHGF
Deze Volkswagen Polo is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1390 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 74.80 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Volkswagen Polo een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1128 kg |
| Massa ledig | 1028 kg |
| Toegestaande max. massa | 1600 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 55 kW / 75 pk |
| Cilinderinhoud | 1390 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 10,3 l/100km ( ±10 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 5,9 l/100km ( ±17 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±13 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 78 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 69 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 180 g/km |
| Milieu klasse | 70/220*2001/100B |
| Emissiecode | 4 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 62-PH-GF
De huidige eigenaar van 62PHGF heeft deze Volkswagen sinds 17-11-2025 in bezit en heeft hem dus 4 maanden geleden gekocht. De Polo is voor het eerst op kenteken gezet op 24-06-2004 en is dus 21 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Volkswagen sinds 24-06-2004 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 62PHGF een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 17-11-2025 | Op deze datum is 62PHGF voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 24-06-2004 | Op deze datum is 62PHGF voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 24-06-2004 | Op deze datum is 62PHGF voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Volkswagen fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 62PHGF
De huidige eigenaar van deze Volkswagen is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Polo niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 62PHGF sinds 2004
Nieuw koste deze Polo € inclusief 3561 euro BPM. Gemiddeld verliest een Volkswagen zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € |
| Bruto BPM | € 3561 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 62PHGF nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Volkswagen voertuigen:
Reviews voor 62PHGF
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Volkswagen Polo. Heb jij ervaring met deze Volkswagen ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 62-PH-GF
Veel gestelde vragen over 62-PH-GF
Deze Volkswagen is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Polo:
Blader door alle tweedehands Volkswagen auto's
Ontdek andere Volkswagen voertuigen
Kenteken 62PHGF maakt deel uit van de Volkswagen familie.
Volkswagen, met hoofdkwartier in Wolfsburg, Duitsland, is een van de grootste automerken ter wereld en staat bekend om zijn betrouwbaarheid, kwaliteit en innovatieve technologie. Opgericht in 1937, heeft het merk een rijke geschiedenis die zijn oorsprong vindt in de ontwikkeling van de legendarische Volkswagen Kever, die snel uitgroeide tot een symbool van de naoorlogse wederopbouw in Europa.