62PBK2 - Mini One uit 2011
Je bekijkt nu een Mini One met kenteken 62PBK2 . Ook bekend wel bekend als 62-PBK-2. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze One deze. Dit voertuig is gebouwd in 2011 en heeft een apk tot 28-04-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Mini One
2011
28-04-2027
€ 21795
hatchback
Samenvatting
Deze Mini One personenauto met kenteken 62PBK2 werd voor het eerst toegelaten op 05-01-2011 en is momenteel 15 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1598 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 5.1 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 4 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in groen . Met een 1045 kg leeggewicht en een maximale massa van 1520 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 28-04-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Mini One wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 5 A emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 247 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie 62PBK2
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Mini One.
| Kilometerstand | 225000 km |
| Vraagprijs | € 2000 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 62-PBK-2
Van deze Mini One is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 28-04-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 10-10-2023 |
Vervangen onderdelen: Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 62PBK2
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Mini One. Ben je van plan om deze Mini te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 62PBK2
Deze Mini One is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1598 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 74.80 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 4 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Mini One een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1145 kg |
| Massa ledig | 1045 kg |
| Toegestaande max. massa | 1520 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 55 kW / 75 pk |
| Cilinderinhoud | 1598 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 6,5 l/100km ( ±15 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 4,3 l/100km ( ±23 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±20 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 78 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 119 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*692/2008A |
| Emissiecode | 5 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 62-PBK-2
De huidige eigenaar van 62PBK2 heeft deze Mini sinds 01-08-2025 in bezit en heeft hem dus 9 maanden geleden gekocht. De One is voor het eerst op kenteken gezet op 05-01-2011 en is dus 15 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Mini sinds 05-01-2011 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 62PBK2 een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 01-08-2025 | Op deze datum is 62PBK2 voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 05-01-2011 | Op deze datum is 62PBK2 voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 05-01-2011 | Op deze datum is 62PBK2 voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Mini fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 62PBK2
De huidige eigenaar van deze Mini is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de One niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 62PBK2 sinds 2011
Nieuw koste deze One € 21795 inclusief 2671 euro BPM. Gemiddeld verliest een Mini zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 21795 |
| Bruto BPM | € 2671 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 62PBK2 nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Mini voertuigen:
Reviews voor 62PBK2
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Mini One. Heb jij ervaring met deze Mini ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 62-PBK-2
Veel gestelde vragen over 62-PBK-2
Deze Mini is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de One:
Blader door alle tweedehands Mini auto's
Ontdek andere Mini voertuigen
Kenteken 62PBK2 maakt deel uit van de Mini familie.
Mini, een merk dat symbool staat voor Britse design en rijplezier, heeft een rijke geschiedenis die teruggaat tot de jaren '60. Oorspronkelijk geïntroduceerd als een compacte auto die betaalbare mobiliteit bood in het naoorlogse Engeland, heeft het merk zich ontwikkeld tot een icoon in de autowereld. De eerste Mini, ontworpen door Sir Alec Issigonis, reageerde perfect op de behoeften van stadsbewoners, met zijn kleinere afmetingen en efficiënte brandstofverbruik.