5XNX09 - Honda Jazz uit 2014
Je bekijkt nu een Honda Jazz met kenteken 5XNX09 . Ook bekend wel bekend als 5-XNX-09. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Jazz deze. Dit voertuig is gebouwd in 2014 en heeft een apk tot 28-11-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Honda Jazz
2014
28-11-2026
€ 16700
hatchback
Samenvatting
Deze Honda Jazz personenauto met kenteken 5XNX09 werd voor het eerst toegelaten op 25-09-2014 en is momenteel 11 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1198 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 5.3 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in zwart . Met een 1019 kg leeggewicht en een maximale massa van 1580 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 28-11-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Honda Jazz wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 5 J emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 250 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie 5XNX09
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Honda Jazz.
| Kilometerstand | 96060 km |
| Vraagprijs | € 8450 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 5-XNX-09
Van deze Honda Jazz is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 28-11-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 28-11-2025 |
Vervangen onderdelen: Bandenspanning niet op juiste waarde Passende dop van remvloeistofreservoir ontbreekt |
| 18-09-2023 |
Vervangen onderdelen: Stadslicht werkt niet (goed) |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 5XNX09
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Honda Jazz. Ben je van plan om deze Honda te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 5XNX09
Deze Honda Jazz is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1198 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 89.76 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Honda Jazz een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1119 kg |
| Massa ledig | 1019 kg |
| Toegestaande max. massa | 1580 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 66 kW / 90 pk |
| Cilinderinhoud | 1198 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 6,6 l/100km ( ±15 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 4,6 l/100km ( ±22 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±19 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 72 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 69 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 123 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*566/2011J |
| Emissiecode | 5 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 5-XNX-09
De huidige eigenaar van 5XNX09 heeft deze Honda sinds 05-02-2026 in bezit en heeft hem dus 3 maanden geleden gekocht. De Jazz is voor het eerst op kenteken gezet op 25-09-2014 en is dus 11 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Honda sinds 25-09-2014 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 5XNX09 een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 05-02-2026 | Op deze datum is 5XNX09 voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 25-09-2014 | Op deze datum is 5XNX09 voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 25-09-2014 | Op deze datum is 5XNX09 voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Honda fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 5XNX09
De huidige eigenaar van deze Honda is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Jazz niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 5XNX09 sinds 2014
Nieuw koste deze Jazz € 16700 inclusief 3675 euro BPM. Gemiddeld verliest een Honda zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 16700 |
| Bruto BPM | € 3675 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 5XNX09 nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Honda voertuigen:
Reviews voor 5XNX09
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Honda Jazz. Heb jij ervaring met deze Honda ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 5-XNX-09
Veel gestelde vragen over 5-XNX-09
Deze Honda is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Jazz:
Blader door alle tweedehands Honda auto's
Ontdek andere Honda voertuigen
Kenteken 5XNX09 maakt deel uit van de Honda familie.
Honda is een gerenommeerd Japanse autofabrikant die in 1948 werd opgericht. Oorspronkelijk begonnen als motorfabrikant, is Honda uitgegroeid tot een van de grootste automerken ter wereld. Het merk is vooral bekend om zijn innovatieve technologie, betrouwbaarheid en brandstofefficiëntie. Honda is niet alleen een pionier in de autowereld, maar heeft ook een sterkere focus op milieuverantwoorde prestaties dan veel andere fabrikanten.