58TVT5 - Hyundai Ix20 uit 2012
Je bekijkt nu een Hyundai Ix20 met kenteken 58TVT5 . Ook bekend wel bekend als 58-TVT-5. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Ix20 deze. Dit voertuig is gebouwd in 2012 en heeft een apk tot 26-09-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Hyundai Ix20
2012
26-09-2026
€ 19015
MPV
Samenvatting
Deze Hyundai Ix20 personenauto met kenteken 58TVT5 werd voor het eerst toegelaten op 27-04-2012 en is momenteel 14 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1396 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 5.6 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De MPV uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in blauw . Met een 1153 kg leeggewicht en een maximale massa van 1710 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 26-09-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Hyundai Ix20 wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 5 F emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 262 cm wielbasis en een elegante MPV carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie 58TVT5
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Hyundai Ix20.
| Kilometerstand | 150810 km |
| Vraagprijs | € 6800 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 58-TVT-5
Van deze Hyundai Ix20 is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 26-09-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 17-09-2024 |
Vervangen onderdelen: Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 58TVT5
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Hyundai Ix20. Ben je van plan om deze Hyundai te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 58TVT5
Deze Hyundai Ix20 is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1396 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 89.76 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Hyundai Ix20 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1253 kg |
| Massa ledig | 1153 kg |
| Toegestaande max. massa | 1710 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 66 kW / 90 pk |
| Cilinderinhoud | 1396 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 6,6 l/100km ( ±15 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 5,1 l/100km ( ±20 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±18 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 78 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 130 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*692/2008F |
| Emissiecode | 5 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 58-TVT-5
De huidige eigenaar van 58TVT5 heeft deze Hyundai sinds 11-09-2025 in bezit en heeft hem dus 8 maanden geleden gekocht. De Ix20 is voor het eerst op kenteken gezet op 27-04-2012 en is dus 14 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Hyundai sinds 27-04-2012 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 58TVT5 een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 11-09-2025 | Op deze datum is 58TVT5 voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 27-04-2012 | Op deze datum is 58TVT5 voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 27-04-2012 | Op deze datum is 58TVT5 voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Hyundai fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 58TVT5
De huidige eigenaar van deze Hyundai is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Ix20 niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 58TVT5 sinds 2012
Nieuw koste deze Ix20 € 19015 inclusief 2930 euro BPM. Gemiddeld verliest een Hyundai zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 19015 |
| Bruto BPM | € 2930 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 58TVT5 nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Hyundai voertuigen:
Reviews voor 58TVT5
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Hyundai Ix20. Heb jij ervaring met deze Hyundai ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 58-TVT-5
Veel gestelde vragen over 58-TVT-5
Deze Hyundai is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Ix20:
Blader door alle tweedehands Hyundai auto's
Ontdek andere Hyundai voertuigen
Kenteken 58TVT5 maakt deel uit van de Hyundai familie.
Hyundai is een Zuid-Koreaanse autofabrikant die in 1967 werd opgericht en sindsdien is uitgegroeid tot een van de grootste autoconstructeurs ter wereld. Met zijn hoofdkantoor in Seoel, staat Hyundai bekend om zijn innovatieve benadering van autotechnologie en ontwerp. De fabrikant heeft een breed scala aan voertuigen in zijn assortiment, van compacte stadsauto's tot ruime SUV's en elektrische voertuigen.