58RKRD - Audi A4 uit 2005
Je bekijkt nu een Audi A4 met kenteken 58RKRD . Ook bekend wel bekend als 58-RK-RD. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze A4 deze. Dit voertuig is gebouwd in 2005 en heeft een apk tot 03-06-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Audi A4
2005
03-06-2026
€ Onbekend
stationwagen
Samenvatting
Deze Audi A4 personenauto met kenteken 58RKRD werd voor het eerst toegelaten op 17-05-2005 en is momenteel 20 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1984 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 9.7 L/100km gecombineerd. Let op: deze auto is momenteel niet WAM-verzekerd. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in zwart . Met een 1560 kg leeggewicht en een maximale massa van 2135 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 03-06-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Audi A4 wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 4 emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 266 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie 58RKRD
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Audi A4.
| Kilometerstand | 309592 km |
| Vraagprijs | € 2950 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 58-RK-RD
Van deze Audi A4 is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 03-06-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 03-06-2025 |
Vervangen onderdelen: Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 30-05-2025 |
Vervangen onderdelen: Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 30-05-2024 |
Vervangen onderdelen: Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 26-05-2023 |
Vervangen onderdelen: Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 58RKRD
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Audi A4. Ben je van plan om deze Audi te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 58RKRD
Deze Audi A4 is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1984 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 199.92 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Audi A4 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1660 kg |
| Massa ledig | 1560 kg |
| Toegestaande max. massa | 2135 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 147 kW / 200 pk |
| Cilinderinhoud | 1984 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 13,7 l/100km ( ±7 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 7,4 l/100km ( ±14 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±10 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 79 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 74 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
4500 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 233 g/km |
| Milieu klasse | 70/220*2003/76B |
| Emissiecode | 4 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 58-RK-RD
De huidige eigenaar van 58RKRD heeft deze Audi sinds in bezit en heeft hem dus 1 seconde geleden gekocht. De A4 is voor het eerst op kenteken gezet op 17-05-2005 en is dus 20 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Audi sinds 17-05-2005 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 58RKRD een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| Op deze datum is 58RKRD voor het laatst van eigenaar gewisseld. | |
| 17-05-2005 | Op deze datum is 58RKRD voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 17-05-2005 | Op deze datum is 58RKRD voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Audi fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 58RKRD
De huidige eigenaar van deze Audi is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de A4 niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 58RKRD sinds 2005
Nieuw koste deze A4 € inclusief 15085 euro BPM. Gemiddeld verliest een Audi zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € |
| Bruto BPM | € 15085 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 58RKRD nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Audi voertuigen:
Reviews voor 58RKRD
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Audi A4. Heb jij ervaring met deze Audi ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 58-RK-RD
Veel gestelde vragen over 58-RK-RD
Deze Audi is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de A4:
Blader door alle tweedehands Audi auto's
Ontdek andere Audi voertuigen
Kenteken 58RKRD maakt deel uit van de Audi familie.
Audi is een toonaangevend Duits automerk dat bekend staat om zijn combinatie van innovatief design, geavanceerde technologie en hoge prestaties. Opgericht in 1909 door August Horch, heeft Audi zich door de jaren heen ontwikkeld tot een van de meest gerespecteerde automerken ter wereld. De naam Audi is afgeleid van het Latijnse woord voor 'horch', wat 'luister' betekent.