56NPR2 - Peugeot Rcz uit 2010
Je bekijkt nu een Peugeot Rcz met kenteken 56NPR2 . Ook bekend wel bekend als 56-NPR-2. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Rcz deze. Dit voertuig is gebouwd in 2010 en heeft een apk tot 19-06-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Peugeot Rcz
2010
19-06-2026
€ 45110
coupe
Samenvatting
Deze Peugeot Rcz personenauto met kenteken 56NPR2 werd voor het eerst toegelaten op 28-10-2010 en is momenteel 15 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1598 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 6.9 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De coupe uitvoering heeft 4 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1272 kg leeggewicht en een maximale massa van 1780 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 19-06-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Peugeot Rcz wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 5 F emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 260 cm wielbasis en een elegante coupe carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie 56NPR2
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Peugeot Rcz.
| Kilometerstand | 160850 km |
| Vraagprijs | € 9950 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 56-NPR-2
Van deze Peugeot Rcz is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 19-06-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 07-05-2024 |
Vervangen onderdelen: Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| 01-05-2023 |
Vervangen onderdelen: Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 56NPR2
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Peugeot Rcz. Ben je van plan om deze Peugeot te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 56NPR2
Deze Peugeot Rcz is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1598 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 199.92 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 4 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Peugeot Rcz een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1372 kg |
| Massa ledig | 1272 kg |
| Toegestaande max. massa | 1780 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 147 kW / 200 pk |
| Cilinderinhoud | 1598 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 9,1 l/100km ( ±11 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 5,6 l/100km ( ±18 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±14 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 81 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 159 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*692/2008F |
| Emissiecode | 5 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 56-NPR-2
De huidige eigenaar van 56NPR2 heeft deze Peugeot sinds 07-07-2025 in bezit en heeft hem dus 9 maanden geleden gekocht. De Rcz is voor het eerst op kenteken gezet op 28-10-2010 en is dus 15 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Peugeot sinds 28-10-2010 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 56NPR2 een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 07-07-2025 | Op deze datum is 56NPR2 voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 28-10-2010 | Op deze datum is 56NPR2 voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 28-10-2010 | Op deze datum is 56NPR2 voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Peugeot fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 56NPR2
De huidige eigenaar van deze Peugeot is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Rcz niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 56NPR2 sinds 2010
Nieuw koste deze Rcz € 45110 inclusief 8749 euro BPM. Gemiddeld verliest een Peugeot zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 45110 |
| Bruto BPM | € 8749 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 56NPR2 nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Peugeot voertuigen:
Reviews voor 56NPR2
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Peugeot Rcz. Heb jij ervaring met deze Peugeot ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 56-NPR-2
Veel gestelde vragen over 56-NPR-2
Deze Peugeot is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Rcz:
Blader door alle tweedehands Peugeot auto's
Ontdek andere Peugeot voertuigen
Kenteken 56NPR2 maakt deel uit van de Peugeot familie.
Peugeot is een van de oudste autobouwers ter wereld en heeft een rijke geschiedenis die teruggaat tot 1810, toen het bedrijf begon als een producent van staalproducten. De transitie naar de autobouw vond plaats in 1889 met de introductie van de Peugeot Type 2, een van de eerste motorvoertuigen ter wereld. Sindsdien heeft Peugeot zich ontwikkeld tot een iconisch merk dat bekend staat om zijn innovatieve ontwerpen en geavanceerde technologieën.