56NLN7 - Audi A3 uit 2010
Je bekijkt nu een Audi A3 met kenteken 56NLN7 . Ook bekend wel bekend als 56-NLN-7. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze A3 deze. Dit voertuig is gebouwd in 2010 en heeft een apk tot 19-07-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Audi A3
2010
19-07-2026
€ 35099
stationwagen
Samenvatting
Deze Audi A3 personenauto met kenteken 56NLN7 werd voor het eerst toegelaten op 02-10-2010 en is momenteel 15 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1390 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 5.8 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1270 kg leeggewicht en een maximale massa van 1855 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 19-07-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Audi A3 wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 5 F emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 258 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie 56NLN7
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Audi A3.
| Kilometerstand | 120556 km |
| Vraagprijs | € 8750 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 56-NLN-7
Van deze Audi A3 is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 19-07-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 56NLN7
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Audi A3. Ben je van plan om deze Audi te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 56NLN7
Deze Audi A3 is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1390 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 125.12 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Audi A3 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1370 kg |
| Massa ledig | 1270 kg |
| Toegestaande max. massa | 1855 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 92 kW / 125 pk |
| Cilinderinhoud | 1390 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 7,3 l/100km ( ±14 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 4,9 l/100km ( ±20 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±17 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 82 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 134 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*692/2008F |
| Emissiecode | 5 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 56-NLN-7
De huidige eigenaar van 56NLN7 heeft deze Audi sinds 29-12-2025 in bezit en heeft hem dus 4 maanden geleden gekocht. De A3 is voor het eerst op kenteken gezet op 02-10-2010 en is dus 15 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Audi sinds 02-10-2010 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 56NLN7 een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 29-12-2025 | Op deze datum is 56NLN7 voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 02-10-2010 | Op deze datum is 56NLN7 voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 02-10-2010 | Op deze datum is 56NLN7 voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Audi fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 56NLN7
De huidige eigenaar van deze Audi is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de A3 niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 56NLN7 sinds 2010
Nieuw koste deze A3 € 35099 inclusief 6185 euro BPM. Gemiddeld verliest een Audi zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 35099 |
| Bruto BPM | € 6185 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 56NLN7 nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Audi voertuigen:
Reviews voor 56NLN7
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Audi A3. Heb jij ervaring met deze Audi ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 56-NLN-7
Veel gestelde vragen over 56-NLN-7
Deze Audi is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de A3:
Blader door alle tweedehands Audi auto's
Ontdek andere Audi voertuigen
Kenteken 56NLN7 maakt deel uit van de Audi familie.
Audi is een Duits automerk dat is opgericht in 1909 door August Horch. De naam "Audi" is afgeleid van het Latijnse woord voor "horch", wat "luister" betekent. Het merk heeft een rijke geschiedenis en staat synoniem voor innovatie, luxe en prestaties. Audi maakt deel uit van de Volkswagen Groep en is gevestigd in Ingolstadt, Duitsland.