55PKJ4 - Mercedes-Benz C 180 cgi uit 2011
Je bekijkt nu een Mercedes-Benz C 180 cgi met kenteken 55PKJ4 . Ook bekend wel bekend als 55-PKJ-4. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze C 180 cgi deze. Dit voertuig is gebouwd in 2011 en heeft een apk tot 02-10-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Mercedes-Benz C 180 cgi
2011
02-10-2026
€ 42218
sedan
Samenvatting
Deze Mercedes-Benz C 180 cgi personenauto met kenteken 55PKJ4 werd voor het eerst toegelaten op 09-02-2011 en is momenteel 15 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1796 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 7.4 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De sedan uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in blauw . Met een 1395 kg leeggewicht en een maximale massa van 2000 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 02-10-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Mercedes-Benz C 180 cgi wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 5 A emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 276 cm wielbasis en een elegante sedan carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | 55PKJ4, 55-PKJ-4 |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Model | C 180 cgi |
| Bouwjaar | 2011 |
| Vorm | Sedan |
Verkoophistorie 55PKJ4
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Mercedes-Benz C 180 cgi.
| Kilometerstand | 202854 km |
| Vraagprijs | € 9880 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 55-PKJ-4
Van deze Mercedes-Benz C 180 cgi is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 02-10-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 03-02-2023 |
Vervangen onderdelen: Remleiding door corrosie aangetast |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 55PKJ4
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Mercedes-Benz C 180 cgi. Ben je van plan om deze Mercedes-Benz te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 55PKJ4
Deze Mercedes-Benz C 180 cgi is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1796 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 156.40 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Mercedes-Benz C 180 cgi een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1495 kg |
| Massa ledig | 1395 kg |
| Toegestaande max. massa | 2000 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 115 kW / 156 pk |
| Cilinderinhoud | 1796 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 10,1 l/100km ( ±10 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 5,8 l/100km ( ±17 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±14 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 73 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 172 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*692/2008A |
| Emissiecode | 5 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 55-PKJ-4
De huidige eigenaar van 55PKJ4 heeft deze Mercedes-Benz sinds 12-03-2026 in bezit en heeft hem dus 2 maanden geleden gekocht. De C 180 cgi is voor het eerst op kenteken gezet op 09-02-2011 en is dus 15 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Mercedes-Benz sinds 09-02-2011 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 55PKJ4 een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 12-03-2026 | Op deze datum is 55PKJ4 voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 09-02-2011 | Op deze datum is 55PKJ4 voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 09-02-2011 | Op deze datum is 55PKJ4 voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Mercedes-Benz fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 55PKJ4
De huidige eigenaar van deze Mercedes-Benz is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de C 180 cgi niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 55PKJ4 sinds 2011
Nieuw koste deze C 180 cgi € 42218 inclusief 8363 euro BPM. Gemiddeld verliest een Mercedes-Benz zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 42218 |
| Bruto BPM | € 8363 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 55PKJ4 nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Mercedes-Benz voertuigen:
Reviews voor 55PKJ4
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Mercedes-Benz C 180 cgi. Heb jij ervaring met deze Mercedes-Benz ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 55-PKJ-4
Veel gestelde vragen over 55-PKJ-4
Deze Mercedes-Benz is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de C 180 cgi:
Blader door alle tweedehands Mercedes-Benz auto's
Ontdek andere Mercedes-Benz voertuigen
Kenteken 55PKJ4 maakt deel uit van de Mercedes-Benz familie.
Mercedes-Benz, opgericht in 1926, staat wereldwijd bekend als een vooraanstaand merk in de luxeautomarkt. Met een rijke geschiedenis die teruggaat tot de ontwikkeling van de eerste automobilen, heeft het merk een solide reputatie opgebouwd op het gebied van innovatie, kwaliteit en prestaties.