54LVDJ - Volkswagen Polo uit 2003
Je bekijkt nu een Volkswagen Polo met kenteken 54LVDJ . Ook bekend wel bekend als 54-LV-DJ. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Polo deze. Dit voertuig is gebouwd in 2003 en heeft een apk tot 30-05-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Volkswagen Polo
2003
30-05-2026
€ Onbekend
hatchback
Samenvatting
Deze Volkswagen Polo personenauto met kenteken 54LVDJ werd voor het eerst toegelaten op 27-05-2003 en is momenteel 22 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1390 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 6.4 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in zwart . Met een 993 kg leeggewicht en een maximale massa van 1560 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 30-05-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Volkswagen Polo wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 4 emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 245 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | 54LVDJ, 54-LV-DJ |
| Merk | Volkswagen |
| Model | Polo |
| Bouwjaar | 2003 |
| Vorm | Hatchback |
APK historie voor 54-LV-DJ
Van deze Volkswagen Polo is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 30-05-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 02-04-2024 |
Vervangen onderdelen: Band beschadigd |
| 20-04-2023 |
Vervangen onderdelen: Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 54LVDJ
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Volkswagen Polo. Ben je van plan om deze Volkswagen te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 54LVDJ
Deze Volkswagen Polo is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1390 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 74.80 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Volkswagen Polo een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1093 kg |
| Massa ledig | 993 kg |
| Toegestaande max. massa | 1560 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 55 kW / 75 pk |
| Cilinderinhoud | 1390 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 8,8 l/100km ( ±11 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 5,2 l/100km ( ±19 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±16 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 78 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 72 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 154 g/km |
| Milieu klasse | 70/220*2001/100B |
| Emissiecode | 4 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 54-LV-DJ
De huidige eigenaar van 54LVDJ heeft deze Volkswagen sinds 24-08-2025 in bezit en heeft hem dus 7 maanden geleden gekocht. De Polo is voor het eerst op kenteken gezet op 27-05-2003 en is dus 22 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Volkswagen sinds 27-05-2003 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 54LVDJ een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 24-08-2025 | Op deze datum is 54LVDJ voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 27-05-2003 | Op deze datum is 54LVDJ voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 27-05-2003 | Op deze datum is 54LVDJ voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Volkswagen fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 54LVDJ
De huidige eigenaar van deze Volkswagen is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Polo niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 54LVDJ sinds 2003
Nieuw koste deze Polo € inclusief 2979 euro BPM. Gemiddeld verliest een Volkswagen zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € |
| Bruto BPM | € 2979 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 54LVDJ nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Volkswagen voertuigen:
Reviews voor 54LVDJ
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Volkswagen Polo. Heb jij ervaring met deze Volkswagen ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 54-LV-DJ
Veel gestelde vragen over 54-LV-DJ
Deze Volkswagen is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Polo:
Blader door alle tweedehands Volkswagen auto's
Ontdek andere Volkswagen voertuigen
Kenteken 54LVDJ maakt deel uit van de Volkswagen familie.
Volkswagen, met hoofdkwartier in Wolfsburg, Duitsland, is een van de grootste automerken ter wereld en staat bekend om zijn betrouwbaarheid, kwaliteit en innovatieve technologie. Opgericht in 1937, heeft het merk een rijke geschiedenis die zijn oorsprong vindt in de ontwikkeling van de legendarische Volkswagen Kever, die snel uitgroeide tot een symbool van de naoorlogse wederopbouw in Europa.