53XDPV - Honda Fr-v uit 2007
Je bekijkt nu een Honda Fr-v met kenteken 53XDPV . Ook bekend wel bekend als 53-XD-PV. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Fr-v deze. Dit voertuig is gebouwd in 2007 en heeft een apk tot 30-01-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Honda Fr-v
2007
30-01-2027
€ 28620
MPV
Samenvatting
Deze Honda Fr-v personenauto met kenteken 53XDPV werd voor het eerst toegelaten op 13-04-2007 en is momenteel 19 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1799 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 7.5 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De MPV uitvoering heeft 6 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in zwart . Met een 1394 kg leeggewicht en een maximale massa van 1975 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 30-01-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Honda Fr-v wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 269 cm wielbasis en een elegante MPV carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie 53XDPV
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Honda Fr-v.
| Kilometerstand | 164793 km |
| Vraagprijs | € 5750 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 53-XD-PV
Van deze Honda Fr-v is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 30-01-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 31-12-2024 |
Vervangen onderdelen: Band onvoldoende profiel Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 53XDPV
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Honda Fr-v. Ben je van plan om deze Honda te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 53XDPV
Deze Honda Fr-v is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1799 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 140.08 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 6 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Honda Fr-v een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1494 kg |
| Massa ledig | 1394 kg |
| Toegestaande max. massa | 1975 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 103 kW / 140 pk |
| Cilinderinhoud | 1799 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 9,4 l/100km ( ±11 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 6,3 l/100km ( ±16 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±13 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 84 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
4725 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 177 g/km |
| Milieu klasse | |
| Emissiecode | 4 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 53-XD-PV
De huidige eigenaar van 53XDPV heeft deze Honda sinds 31-01-2026 in bezit en heeft hem dus 3 maanden geleden gekocht. De Fr-v is voor het eerst op kenteken gezet op 13-04-2007 en is dus 19 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Honda sinds 13-04-2007 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 53XDPV een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 31-01-2026 | Op deze datum is 53XDPV voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 13-04-2007 | Op deze datum is 53XDPV voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 13-04-2007 | Op deze datum is 53XDPV voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Honda fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 53XDPV
De huidige eigenaar van deze Honda is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Fr-v niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 53XDPV sinds 2007
Nieuw koste deze Fr-v € 28620 inclusief 6762 euro BPM. Gemiddeld verliest een Honda zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 28620 |
| Bruto BPM | € 6762 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 53XDPV nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Honda voertuigen:
Reviews voor 53XDPV
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Honda Fr-v. Heb jij ervaring met deze Honda ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 53-XD-PV
Veel gestelde vragen over 53-XD-PV
Deze Honda is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Fr-v:
Blader door alle tweedehands Honda auto's
Ontdek andere Honda voertuigen
Kenteken 53XDPV maakt deel uit van de Honda familie.
Honda is een gerenommeerd Japanse autofabrikant die in 1948 werd opgericht. Oorspronkelijk begonnen als motorfabrikant, is Honda uitgegroeid tot een van de grootste automerken ter wereld. Het merk is vooral bekend om zijn innovatieve technologie, betrouwbaarheid en brandstofefficiëntie. Honda is niet alleen een pionier in de autowereld, maar heeft ook een sterkere focus op milieuverantwoorde prestaties dan veel andere fabrikanten.