52PVL3 - Skoda Yeti uit 2011
Je bekijkt nu een Skoda Yeti met kenteken 52PVL3 . Ook bekend wel bekend als 52-PVL-3. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Yeti deze. Dit voertuig is gebouwd in 2011 en heeft een apk tot 01-04-2025.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Skoda Yeti
2011
01-04-2025
€ 26380
stationwagen
Samenvatting
Deze Skoda Yeti personenauto met kenteken 52PVL3 werd voor het eerst toegelaten op 01-04-2011 en is momenteel 15 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1598 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 4.6 L/100km gecombineerd. Let op: deze auto is momenteel niet WAM-verzekerd. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in blauw . Met een 1310 kg leeggewicht en een maximale massa van 1955 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. Let op: de APK van deze auto is verlopen op 01-04-2025. Een nieuwe keuring is noodzakelijk. Deze Skoda Yeti wordt aangedreven door Diesel en voldoet aan de EURO 5 A emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 258 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie 52PVL3
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Skoda Yeti.
| Kilometerstand | 199000 km |
| Vraagprijs | € 4999 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 52-PVL-3
Van deze Skoda Yeti is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 01-04-2025 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 04-03-2024 |
Vervangen onderdelen: Dimlicht onjuist afgesteld |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 52PVL3
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Skoda Yeti. Ben je van plan om deze Skoda te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 52PVL3
Deze Skoda Yeti is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Diesel motor. Met een cilinderinhoud van 1598 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 104.72 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Skoda Yeti een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1410 kg |
| Massa ledig | 1310 kg |
| Toegestaande max. massa | 1955 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 77 kW / 105 pk |
| Cilinderinhoud | 1598 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Diesel |
| Brandstof gebruik stad | 5,2 l/100km ( ±19 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 4,2 l/100km ( ±24 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±22 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 80 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
2375 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 119 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*692/2008A |
| Emissiecode | 5 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 52-PVL-3
De huidige eigenaar van 52PVL3 heeft deze Skoda sinds in bezit en heeft hem dus 1 seconde geleden gekocht. De Yeti is voor het eerst op kenteken gezet op 01-04-2011 en is dus 15 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Skoda sinds 01-04-2011 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 52PVL3 een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| Op deze datum is 52PVL3 voor het laatst van eigenaar gewisseld. | |
| 01-04-2011 | Op deze datum is 52PVL3 voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 01-04-2011 | Op deze datum is 52PVL3 voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Skoda fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 52PVL3
De huidige eigenaar van deze Skoda is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Yeti niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 52PVL3 sinds 2011
Nieuw koste deze Yeti € 26380 inclusief 5779 euro BPM. Gemiddeld verliest een Skoda zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 26380 |
| Bruto BPM | € 5779 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 52PVL3 nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Skoda voertuigen:
Reviews voor 52PVL3
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Skoda Yeti. Heb jij ervaring met deze Skoda ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 52-PVL-3
Veel gestelde vragen over 52-PVL-3
Deze Skoda is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Yeti:
Blader door alle tweedehands Skoda auto's
Ontdek andere Skoda voertuigen
Kenteken 52PVL3 maakt deel uit van de Skoda familie.
Škoda, een bekend Tsjechisch automerk, heeft de afgelopen jaren een stevige positie op de wereldwijde automarkt veroverd. Oorspronkelijk opgericht in 1895 als een fietsenmakerij, evolueerde het bedrijf al snel naar de productie van auto’s. Škoda is sindsdien uitgegroeid tot een symbool van kwaliteit en betrouwbaarheid in de automobielindustrie.