4ZSF58 - Mercedes-Benz C 180 uit 2014
Je bekijkt nu een Mercedes-Benz C 180 met kenteken 4ZSF58 . Ook bekend wel bekend als 4-ZSF-58. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze C 180 deze. Dit voertuig is gebouwd in 2014 en heeft een apk tot 15-12-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Mercedes-Benz C 180
2014
15-12-2026
€ 51745
sedan
Samenvatting
Deze Mercedes-Benz C 180 personenauto met kenteken 4ZSF58 werd voor het eerst toegelaten op 17-06-2014 en is momenteel 11 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1595 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 5.5 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De sedan uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1325 kg leeggewicht en een maximale massa van 1990 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 15-12-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Mercedes-Benz C 180 wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 W emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 284 cm wielbasis en een elegante sedan carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | 4ZSF58, 4-ZSF-58 |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Model | C 180 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Vorm | Sedan |
Verkoophistorie 4ZSF58
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Mercedes-Benz C 180.
| Kilometerstand | 180000 km |
| Vraagprijs | € 15499 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 4-ZSF-58
Van deze Mercedes-Benz C 180 is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 15-12-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 15-12-2023 |
Vervangen onderdelen: Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 4ZSF58
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Mercedes-Benz C 180. Ben je van plan om deze Mercedes-Benz te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 4ZSF58
Deze Mercedes-Benz C 180 is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1595 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 156.40 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Mercedes-Benz C 180 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1425 kg |
| Massa ledig | 1325 kg |
| Toegestaande max. massa | 1990 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 115 kW / 156 pk |
| Cilinderinhoud | 1595 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 6,9 l/100km ( ±14 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 4,7 l/100km ( ±21 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±18 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 76 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 71 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 127 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*195/2013W |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 4-ZSF-58
De huidige eigenaar van 4ZSF58 heeft deze Mercedes-Benz sinds 09-12-2025 in bezit en heeft hem dus 4 maanden geleden gekocht. De C 180 is voor het eerst op kenteken gezet op 17-06-2014 en is dus 11 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Mercedes-Benz sinds 11-03-2015 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is 4ZSF58 een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 09-12-2025 | Op deze datum is 4ZSF58 voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 11-03-2015 | Op deze datum is 4ZSF58 voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 17-06-2014 | Op deze datum is 4ZSF58 voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Mercedes-Benz fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 4ZSF58
De huidige eigenaar van deze Mercedes-Benz is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de C 180 niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 4ZSF58 sinds 2014
Nieuw koste deze C 180 € 51745 inclusief 3433 euro BPM. Gemiddeld verliest een Mercedes-Benz zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 51745 |
| Bruto BPM | € 3433 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 4ZSF58 nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Mercedes-Benz voertuigen:
Reviews voor 4ZSF58
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Mercedes-Benz C 180. Heb jij ervaring met deze Mercedes-Benz ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 4-ZSF-58
Veel gestelde vragen over 4-ZSF-58
Deze Mercedes-Benz is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de C 180:
Blader door alle tweedehands Mercedes-Benz auto's
Ontdek andere Mercedes-Benz voertuigen
Kenteken 4ZSF58 maakt deel uit van de Mercedes-Benz familie.
Mercedes-Benz is een van de meeste iconische merken in de autowereld, bekend om zijn luxe voertuigen, innovatieve technologieën en robuuste prestaties. Het merk heeft zijn oorsprong in het Duitse Stuttgart, waar in 1886 de eerste auto door Karl Benz werd gepresenteerd. Sindsdien heeft Mercedes-Benz zich ontwikkeld tot synoniem voor kwaliteit en luxe in de autobezitervaring.