4SZG18 - Citroën C4 picasso uit 2014
Je bekijkt nu een Citroën C4 picasso met kenteken 4SZG18 . Ook bekend wel bekend als 4-SZG-18. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze C4 picasso deze. Dit voertuig is gebouwd in 2014 en heeft een apk tot 29-07-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Citroën C4 picasso
2014
29-07-2026
€ 31810
MPV
Samenvatting
Deze Citroën C4 picasso personenauto met kenteken 4SZG18 werd voor het eerst toegelaten op 15-01-2014 en is momenteel 12 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1598 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 6 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De MPV uitvoering heeft 7 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1288 kg leeggewicht en een maximale massa van 2150 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 29-07-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Citroën C4 picasso wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 5 J emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 284 cm wielbasis en een elegante MPV carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | 4SZG18, 4-SZG-18 |
| Merk | Citroën |
| Model | C4 picasso |
| Bouwjaar | 2014 |
| Vorm | MPV |
Verkoophistorie 4SZG18
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Citroën C4 picasso.
| Kilometerstand | 214553 km |
| Vraagprijs | € 6950 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 4-SZG-18
Van deze Citroën C4 picasso is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 29-07-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 10-01-2025 |
Vervangen onderdelen: Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt Retroreflector vertoont gebrek |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 4SZG18
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Citroën C4 picasso. Ben je van plan om deze Citroën te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 4SZG18
Deze Citroën C4 picasso is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1598 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 156.40 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 7 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Citroën C4 picasso een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1388 kg |
| Massa ledig | 1288 kg |
| Toegestaande max. massa | 2150 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 115 kW / 156 pk |
| Cilinderinhoud | 1598 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 8,2 l/100km ( ±12 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 4,8 l/100km ( ±21 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±17 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 75 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3562 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 139 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*630/2012J |
| Emissiecode | 5 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 4-SZG-18
De huidige eigenaar van 4SZG18 heeft deze Citroën sinds 01-08-2025 in bezit en heeft hem dus 8 maanden geleden gekocht. De C4 picasso is voor het eerst op kenteken gezet op 15-01-2014 en is dus 12 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Citroën sinds 15-01-2014 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 4SZG18 een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 01-08-2025 | Op deze datum is 4SZG18 voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 15-01-2014 | Op deze datum is 4SZG18 voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 15-01-2014 | Op deze datum is 4SZG18 voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Citroën fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 4SZG18
De huidige eigenaar van deze Citroën is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de C4 picasso niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 4SZG18 sinds 2014
Nieuw koste deze C4 picasso € 31810 inclusief 5500 euro BPM. Gemiddeld verliest een Citroën zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 31810 |
| Bruto BPM | € 5500 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 4SZG18 nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Citroën voertuigen:
Reviews voor 4SZG18
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Citroën C4 picasso. Heb jij ervaring met deze Citroën ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 4-SZG-18
Veel gestelde vragen over 4-SZG-18
Deze Citroën is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de C4 picasso:
Blader door alle tweedehands Citroën auto's
Ontdek andere Citroën voertuigen
Kenteken 4SZG18 maakt deel uit van de Citroën familie.
Citroën is een iconisch Frans automerk dat in 1919 werd opgericht door André Citroën. Het merk heeft een rijke geschiedenis vol innovaties en unieke ontwerpen, waardoor het een prominente plaats in de autowereld heeft verworven. Citroën staat bekend om zijn creatieve benadering van autobouw en heeft talloze baanbrekende technologieën en modellen geïntroduceerd die de automobielindustrie hebben beïnvloed.