46GRF6 - Ford Mustang 4.0 v6 uit 2005
Je bekijkt nu een Ford Mustang 4.0 v6 met kenteken 46GRF6 . Ook bekend wel bekend als 46-GRF-6. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Mustang 4.0 v6 deze. Dit voertuig is gebouwd in 2005 en heeft een apk tot 13-11-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Ford Mustang 4.0 v6
2005
13-11-2026
€ Onbekend
cabriolet
Samenvatting
Deze Ford Mustang 4.0 v6 personenauto met kenteken 46GRF6 werd voor het eerst toegelaten op 01-07-2005 en is momenteel 20 jaar oud. De auto heeft een 6-cilinder motor met een cilinderinhoud van 4009 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De cabriolet uitvoering heeft 4 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1520 kg leeggewicht en een maximale massa van 2004 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 13-11-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Ford Mustang 4.0 v6 wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 273 cm wielbasis en een elegante cabriolet carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | 46GRF6, 46-GRF-6 |
| Merk | Ford |
| Model | Mustang 4.0 v6 |
| Bouwjaar | 2005 |
| Vorm | Cabriolet |
Verkoophistorie 46GRF6
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Ford Mustang 4.0 v6.
| Kilometerstand | 12451 km |
| Vraagprijs | € 10200 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 46-GRF-6
Van deze Ford Mustang 4.0 v6 is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 13-11-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 46GRF6
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Ford Mustang 4.0 v6. Ben je van plan om deze Ford te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 46GRF6
Deze Ford Mustang 4.0 v6 is uitgerust met een krachtige 6-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 4009 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 205.36 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 4 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Ford Mustang 4.0 v6 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1620 kg |
| Massa ledig | 1520 kg |
| Toegestaande max. massa | 2004 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 151 kW / 205 pk |
| Cilinderinhoud | 4009 liter |
| Aantal cilinders | 6 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | |
| Emissiecode | 4 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 46-GRF-6
De huidige eigenaar van 46GRF6 heeft deze Ford sinds 01-04-2026 in bezit en heeft hem dus 1 maand geleden gekocht. De Mustang 4.0 v6 is voor het eerst op kenteken gezet op 01-07-2005 en is dus 20 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Ford sinds 12-08-2008 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is 46GRF6 een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 01-04-2026 | Op deze datum is 46GRF6 voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 12-08-2008 | Op deze datum is 46GRF6 voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 01-07-2005 | Op deze datum is 46GRF6 voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Ford fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 46GRF6
De huidige eigenaar van deze Ford is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Mustang 4.0 v6 niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 46GRF6 sinds 2005
Nieuw koste deze Mustang 4.0 v6 € inclusief 6245 euro BPM. Gemiddeld verliest een Ford zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € |
| Bruto BPM | € 6245 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 46GRF6 nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Ford voertuigen:
Reviews voor 46GRF6
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Ford Mustang 4.0 v6. Heb jij ervaring met deze Ford ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 46-GRF-6
Veel gestelde vragen over 46-GRF-6
Deze Ford is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Mustang 4.0 v6:
Blader door alle tweedehands Ford auto's
Ontdek andere Ford voertuigen
Kenteken 46GRF6 maakt deel uit van de Ford familie.
Ford is een van de oudste en meest gerenommeerde automerken ter wereld, opgericht in 1903 door Henry Ford. Het Amerikaanse merk heeft een rijke geschiedenis die nauw verweven is met de ontwikkelingen in de auto-industrie. Ford is vooral bekend om zijn innovatieve benadering van autoproductie, waaronder de introductie van de lopende band, wat een revolutie teweegbracht in de manier waarop voertuigen werden vervaardigd. Dit leidde tot een grotere efficiëntie en een lagere prijs voor consumenten.